Молоткові дробарки

Механічна молоткова дробарка – це досить просте подрібнююче пристрій, створене для руйнування різного сировини. Таке обладнання працює за допомогою ударів матеріалу про спеціальні молотки в камері.

Принцип роботи даного оснащення
Використовують дане обладнання для подрібнення різної сировини, яке має низьку абразивність. Також його температура плавлення зобов’язана бути не менше 250 градусів Цельсія, а вологість матеріалу не повинна дозволяти забруднювати спеціальні решітки.

Такий агрегат може бути використаний автономно для дроблення і в складі великої технологічної лінії. Є можливість працювати на такому обладнанні в приміщенні або на відкритій місцевості під навісом. Ціни на молотковідробарки різні і пропозицій від виробничих компаній, і заводів небагато. Характеристики такого обладнання дають можливість класифікувати за такими типами:

Для бетону;
Для кераміки;
Для хімічного матеріалу;
Для феросплавів;
Для металургійного шлаку та інші.

Молоткова дробарка дає можливість підприємствам оптимізувати витрати. В процесі роботи можна буде дана сировина знову використовувати. Але проблема на сьогодні стоїть в якісному обладнанні, так як спеціалізованих фірм дуже мало. Заводи, які потребують дробильному обладнанні, можуть звернутися в Биоэкопром.

Ринок потребує якісного і прийнятному за ціною дробильному оснащенні. Купити молоткову дробарку ударної дії, значить швидко позбавлятися від непотрібних матеріалів.
Не пропустіть