Зелена стіна в інтер’єрі

У громадських місцях, комерційних приміщень, таких як офіси, готелі, ресторани, кафе, бари, стоматології, клініки, салони та ін., Інтер’єр має особливе значення. А декор мохом – http://la-nd.com/stabilizirovanniy-moh/ дозволяє зробити приміщення індивідуальним і підкреслить особливий стиль. Найчастіше оформляють вхідні та ліфтові групи, переговорні зони, міжсходові простору, коридори щоб інтер’єр зробити ближче до природи, сучасні екоінтер’єрів прикрасять і підвищать статус Вашого будинку. Красиві зелені стіни чудово виглядають в кафе і ресторанах, дозволяючи відвідувачам повністю розслабитися і отримати естетичну насолоду. Так само декоративні стіни з моху, часто використовують для проведення різних акцій і виставкових заходів. Стіни з моху викликає захват відвідувачів як епатажний об’єкт на виставковому стенді або декорації для фотосесій.

Фітодизайн з стабілізованого моху і стабілізованих трав так само ідеально підійде для декоративного озеленення стін в житлових інтер’єрах квартир або котеджу. Крім того з стабілізованого моху і рослин в інтер’єрі можна без праці відтворити візерунок, малюнок, завдяки якому оформлена стіна мохом стане композиційним центром у Вашому інтер’єрі.

Дизайн інтер’єру відіграє особливу роль в житті людини. Саме він підвищує настрій, покращує емоційний стан. Всього цього дозволяють домогтися такі неординарні рішення, як малюнки з моху на стіні. Вертикальні сади в квартирі дарують ковток повітря, який так необхідний всім жителям в галасливому місті. Для створення затишку і комфорту в інтер’єрі для декору ставлять улюблені рослини і квіти, але найчастіше квартири не настільки просторі, що можуть вмістити в себе безліч горщиків, тому доводиться задовольнятися малим. Зелена стіна в інтер’єрі при невеликому просторі здатна замінити безліч рослин, яким потрібно набагато більше місця, а так же час для догляду за ними.

Декоративні стіни з рослин – це чудові елементи дизайну, які абсолютно не вимогливі у догляді, але здатні зберігати тривалий час свій бездоганний зовнішній вигляд. Мох, як і будь-який зелена рослина, здатний очищати повітря в будинку, насичувати його киснем. Така зелена стіна не тільки красива, але і може бути дуже корисною
Не пропустіть