Все, що необхідно знати про ремені для правки небезпечної бритви

“Правка” – це процес безабразивних механічного впливу на ріжучу кромку бритви з метою поліпшення її робочих властивостей. Важливо розуміти, що Редагування не заточує лезо, а вирівнює вістря металу бритви. Процес здійснюється строго на шкіряному ремені – http://dovo.com.ua/katalog/britvy-i-prinadlezhnosti/remni-dlja-pravki/. Виправлення бритви на ремені – це перший навик, якому повинен навчитися кожен новачок, перш ніж почати вчитися голитися небезпечною бритвою. Цей навик можна застосувати не тільки для редагування бритви, але і до ножів і стамески та подібного інструменту. При правці інструменту його гострота зберігається набагато довше.

Для початку, слід усвідомити кілька правил по експлуатації ременя, які допоможуть Вам зберегти ремінь в належному вигляді і застережуть від порізів і інших неприємностей:

Привчитеся завжди тримати ремінь чистим і гладким. Якщо ви побачите на ремені темні плями, або будь-які інші дефекти поверхні, ремінь слід почистити і відшліфувати.
При транспортуванні або зберіганні ременя суворо заборонено деформація -будь скручування, складання і т.п. Якщо на правлячому полотні з’являться складки або зморшки, прибрати з буде практично неможливо.
Зберігати ремінь необхідно в чохлі, шафі, або будь-якому іншому закритому просторі, щоб уникнути навіть найменшого попадання пилу на полотно. Пил є абразивним матеріалом для ріжучої кромки, незважаючи на свою гадану невидимість.
Перед використанням ремінь слід ретельно протерти чистою долонею, що б видалити пил, яка могла потрапити на ремінь.
Завжди слід перевертати бритву через обушок, а не через вістря. Начебто все очевидно, але, на жаль, новачки як і раніше ріжуть ремені і псують бритви саме таким способом. І навіть якщо ви не завдали видимого шкоди ременя і бритві таким способом перекидання бритви, то практично 99% ймовірність що кромка буде завалена. Якщо зробите такий рух повільно на прикладі ножа, самі можете переконатися, як це станеться.
У нашому інтернет-магазині представлені 2 типу ременя з 3-х: підвісний і натяжна ремені.

Підвісна ремінь – це Шматок шкіри, який має З одного боку який не будь спосіб кріплення до стіни – отвір, мотузка, металеве кільце, а з іншого боку часто має ручку з металевого кільця або ручку зі шкіри. Однією стороною ремінь кріплять до стіни на гак, саморіз і т.п., щоб він був щільно прикріплений і не зіскочив. Іншу сторону натягують однією рукою, так що б не було прогину, як струну (правити без такого натягу – помилка призводить до швидкого затуплення бритви). Вільною рукою правлять на ремені бритву.

Натяжна ремінь зшивається і надівається на дві пластини або циліндр з металу або що рідше пластика, з’єднані за допомогою двох прутків-гвинтів, підкручуючи які, можна збільшувати або зменшувати відстань між пластинами, циліндрами, що змінює провисання шкіри, то натягуючи її, то розслабляючи.

Існує кілька думок з приводу провисання ременя. Хто то говорить, що це необхідно, а хто то, навпаки, що ця функція провисання абсолютно не потрібна і більш того, може бути шкідливою для довговічності гостроти бритви. На ділі ж при правильній експлуатації ремінь прослужить однаково довго.

Даний вид ременя має і свої мінуси: про такий ремінь можна легко зіпсувати заточку а то і бритву зовсім, зачепивши при виправленні через шкіру металеві пластини, циліндри, на які натягнута шкіра.
Не пропустіть