Шарнірні головки

Ви можете придбати шарнірні головки, шарнірні підшипники, шарнірні з’єднання з широкого спектру матеріалів, таких як сталь, нержавіюча сталь, а також з алюмінієвими корпусами, доріжками кочення, виконаними з поліаміду, бронзи і сталі, з кульками з нержавіючої сталі і бронзи на https://vpk-podshipnik.com.ua/catalog/sharnirnie-golovki .

Корпуси

Сталь 230M07PB (EN1A) використовується для всіх основних застосувань, вона покрита шаром цинку і пасивувати біло-синім покриттям (обробка сріблом), що відповідає вимогам RoHS щодо заборонених до застосування речовин і ELV 2000/53 / EC. Можна замовити і інші кольори для покриття, але вони можуть не відповідати вимогам RoHS.

Нержавіюча сталь 303L володіє чудовими антикорозійними властивостями, також можна замовити інші матеріали з нержавіючої сталі, такі як 314 і 316

Алюміній A6262 також стійкий до корозії, і має більш легку вагу, що дозволяє його використовувати в обладнанні з більш легкими режимами роботи.

дорожкікаченія

Дорожкікаченія, виконані з GR поліаміду, армовані скловолокном і підходять для застосування у важкому машинобудуванні, доріжки можуть самі очищатися, що дозволяє прибирати бруд з робочої поверхні, відмінно підходять для використання в умовах підвищеної вологості, а також для обладнання, що працює в важкому режимі з збільшеною тривалістю робочого циклу.

Конструкція доріжок кочення з бронзи SAE660 (LB4) підходить для низької обладнання, де необхідна висока вантажопідйомність.

Дорожкікаченія з спеченной бронзи SB, просочені маслом, збільшують термін служби підшипника без необхідності регулярного технічного обслуговування.

сферичні кульки

Сталеві сферичні кульки 100Cr6 виробляють з високоякісної підшипникової сталі, вони схильні до тепловій обробці і загартовані згідно HRC 58-62, а також оброблені хімічними никелированием.

Сферичні кульки з нержавіючої сталі AISI440C відрізняються чудовими антикорозійними властивостями.

Сферичні кульки з бронзи SAE660 (LB4) підходять для застосувань, де потрібно вісь або вал, встановлений в отвір для обертання.

Компанія Z-Master зберігає за собою право змінювати матеріали, керуючись інтересами підвищення якості та надійності продукції.
Не пропустіть