Питання за якістю бетону

Що стосується вибору класу, типу, формули бетону, то тут простіше за все виходити з класифікації за призначенням. На ЛидерТрансБуд широко представлені вісім видів матеріалу.

Найбільш затребуваний тип розчину – на гравійному щебені. Це марки від М200 до М400. Застосовуються для заливки фундаментів, стяжок, перекриттів, зміцнення зовнішніх об’єктів і т. Д.
Зміцнений бетон на гранітному щебені – суміші марок від М400 до М1000 і вище. Переважно використовуються в дорожньому будівництві, зведенні небезпечних об’єктів і споруд, до яких пред’являються (в тому числі, за законом) підвищені вимоги по надійності.
Гідротехнічні розчини і лідер цього сімейства бруківці бетон використовується для формування зовнішніх сполучних конструкцій, систем водопостачання і т. Д.
Вибір економних забудовників – пористий бетон – продається в затверділому вигляді (блоками) і застосовується як конструкційний або теплоізоляційний матеріал.
Керамзитобетон, практично вічний через особливої ​​структури керамзиту, який додається до складу при виготовленні. Теж відпускається блоками і застосовується для будівництва будь-яких конструкцій.
Популярним останнім часом став худий бетон – суміш, на 5-6 частин складається з твердого наповнювача (гравій, граніт). У ній присутній тільки одна частина цементу і три частини піску. Один з найскладніших за технологією приготування видів матеріалу. Якщо треба купити бетон такого типу, звертатися варто тільки до перевірених виробників.
Пескобетон або цементно-піщаний розчин для формування стяжок. У ньому немає щебеню, що знижує його вартість.
Сухі суміші – оздоблювальні, гідро- і теплоізоляційні матеріали.
Вибір конкретного типу товарного розчину повинен враховувати марку (ліміт міцності), клас, показники морозостійкості і водонепроникності. Склад визначається видом бетону. Загальна формула: цемент + пісок + вода, в більшості сумішей (крім пескобетона) присутній щебінь різних видів. Для підвищення еластичності, міцності, стійкості і прискорення затвердіння в суміші можуть додаватися інші речовини.
Не пропустіть