Что делать если украли номера с машины

Вийшовши вранці з дому, я виявив свою машину без номерів. Так народилася ця інструкція, яка допоможе іншим автовласникам повернути свої номери в максимально короткі терміни.
Виявити сталевого коня без реєстраційних знаків було прикро. Під двірником лежала папірець з телефоном …

Причина крадіжки номера , як правило, завжди одна: заробити на автовласників. Хочеш отримати знаки назад – ось тобі Ківі.кошелек …
Їзда на автомобілі без номерів обійдеться в 5000 руб. штрафу, тому навіть не намагайтеся. Мені було подвійно прикро, тому що на наступний день планувалася поїздка з сім’єю до Пензи. І тут такий облом.
Я розповім про чотири способи повернення реєстраційних знаків, а ви самі вирішите, яким скористатися.
Отже, ви позбулися своїх улюблених номерів. Спокійно. Подивіться на небо, подихайте. Радійте, що руки-ноги на місці. Нічого страшного не сталося. Буває. У Росії у кожного п’ятого власника Упирки згвинчувати номерні знаки. Зачекайте три хвилини і починайте діяти. Ще раз, спокійно.
Не беріть папірець голими руками – це речовий доказ з відбитками пальців зловмисника. Придумайте, як її дістати, не залишивши своїх відбитків.

1. Шукаємо номера самостійно

Огляньте територію навколо машини в радіусі 150 метрів . Особливу увагу приділіть дірок в стінах, звалищ (якщо такі є поблизу), дитячим майданчикам, лавок, деревам. Плювати, що про вас думають оточуючі. Вивчайте місцевість, шукайте номера.
Злодії ніколи не забирають номера з собою, тому що це доказ, за ​​яку світить кримінальне покарання – не дай бог, ППС помітить … Злодії ховають номера в довколишніх містах, які можна описати жертві по телефону. наприклад:
– Твій номер знаходиться за синім гаражем, який зліва від машини.
– Номер лежить в дуплі у дерева, де ти припаркувався.
– Номер – за сміттєвим баком.
– Номер – на даху трансформаторної будки.
Витратьте час. Я знаю багато випадків, коли номери відшукувалися через півгодини силами власника.
Час повернення : 15-30 хвилин.
Мінуси цього способу : номера можуть не виявитися, як в моєму випадку.

2. домовлятися з шахраєм
Дзвонимо або пишемо СМС на телефон, залишений під двірником. Нам називають суму викупу і Ківі.кошелек. Звичайний номер оцінюється в 2 500, красивий – в 10 000 руб.
vor
Ніякі вмовляння, благання, наїзди, лайки на адресу злодія не допоможуть. Це кримінальний бізнес. Питання вирішується тільки грошима.
Шукаємо найближчий термінал, переводимо плату, а у відповідь отримуємо координати місця, де захований номер.
Час повернення : до двох годин.
мінуси :
По-перше, переведенням грошей ти тільки що підтримав кримінал і підтвердив його прибутковість. Тепер в твоєму районі номера будуть скручувати частіше. У тебе теж. Заплатив в перший раз, значить, заплатиш і другий …
По-друге, як мінімум рік ти будеш відчувати себе лохом. Бро, можеш навіть нікому не говорити про інцидент. Але в душі думка від того, що тебе розвів заробітчанин або місцевий наркоту, якому не вистачало на дозу, буде тиснути покруче багатотонної преса.
По-третє, після перерахування грошей, номери не завжди виявляються. Дільничний розповів, як одну дівчину шахраї розвели на три транзакції, поки не зрозуміли, що у неї гроші закінчилися, і лише тоді повідомили правильну ничку.

3. Робимо дублікат номера

Простіше нікуди:
Забиваємо в пошуковик запит «дублікат номерних знаків» на http://dublikat-nomer.ru/;
Вибираємо вподобану контору, яка виготовляє номера;
Відправляємо поштою скан свідоцтва про реєстрацію ТЗ з водійським посвідченням, повідомляємо потрібний номерний знак, який треба відновити;
Чекаємо, поки кур’єр привезе готові пластини.
Це легально? Так.
Поправки до закону від 2013 року зробили виготовлення дублікатів номерних знаків легальним. Ціна питання з доставкою складає всього 1800 руб.
Час : 2-4 години.
Мінуси : ти замовив нові дублікати, а «старі» оригінали знайшов хтось інший, начепив на свою машину, на якій …
Став ганяти по трасі під камерами фіксації швидкості. Штрафи будеш оплачувати ти. Усі без винятку. Швидше за все, сумарний чек буде з чотирма нулями.
Збив пішохода і зник з місця ДТП. Через годину слідчі тебе піднімуть посеред ночі з ліжка і ти довго будеш пояснювати в буцегарні, чому я не я і жопа не моя.
Пограбував інкасаторів. Тут, чувак, ти влипнеш по-повній.
Виготовляючи дублікат викраденого реєстраційного знака, ми граємо з долею в червоне і чорне. Цілком можливо, що все обійдеться, ти будеш кататися по місту з дублікатами, як ні в чому не бувало.Не пропустіть