Які особливості має перетяжка керма шкірою

Один з головних елементів автомобіля – рульове колесо. Шкіряна обшивка на ньому згодом протирається і тріскається. Ремонт або перетяжка керма шкірою з використанням натуральної шкіри – зручний варіант повернути презентабельний вигляд і комфортні тактильні відчуття смотреть здесь. При перетягуванні керма використовуються різні технології, коли застосовуються різні види стібків: ялинкою, через стібок, німецький шов. Для виконання подібної роботи необхідний комплект інструментів: склади, що клеять, різаки, гачки, нитки з просоченням, голки. Для забезпечення якості перетяжки, робота виконується в кілька етапів: зняття лекала, вибір матеріалу, який влаштовує замовника за фактурою і кольором, прошивка по обидва боки шкіряного лекала, нанесення клею, стяжка кажи на кермі, фінішна фіксація з термообробкою.

Які особливості має перетяжка?
До особливостей робіт з перетяжки натуральною шкірою є зміна товщини і анатомії керма. Технологія перетяжки передбачає використання різних типів плетіння, яке вибирається відповідно до типу автомобіля і переваг замовника. Окремі види плетіння є характерною особливістю певної марки автомобіля. Наступний нюанс – для виконання робіт кермо знімається з машини і фіксується в пристосуванні, що дозволяє вільно обертатися. При демонтажі слід враховувати наявність подушки безпеки. При вимкненому запаленні на багатьох сучасних автомобілях при видаленні подушки похибка не записується в пам’ять. Переваги перетяжки натуральною шкірою: не потіють долоні в спеку, і рука не ковзають по керму. Зручний і надійний хват, взимку натуральна шкіра тепліше, а керування авто – набагато приємніше.

Навіщо роблять перетяжку?
Підвищується ергономічність керма, оскільки збільшується товщина, і більш щільним стає хват. Обшивка керма шкірою покращує естетику салону і підвищує термін експлуатації. Звертаючись в нашу компанію з приводу перетяжки керма, Ви довіряєтеся досвідченим професіоналам, які для роботи використовують спеціальний інструмент і високоякісні матеріали. Всі роботи проводяться згідно з регламентом. Кермо є сполучною ланкою між водієм і автомобілем. Зручність для рук, приємний матеріал і інші чинники впливають на почуття автомобіля. Кермо впливає на сприйняття інтер’єру салону. Затертий матеріал, порваний місцями, вимагає негайної заміни, незважаючи на зручність і звичку. Комусь подобається кермо гладкий або обтягнутий зміїною шкірою. До індивідуальності прагне кожен водій.


Не пропустіть