Оригінальні і не оригінальні запчастини

З кожним днем ​​парк автомобілів безперервно зростає. Незважаючи на високі ціни на паливо і багатокілометрові пробки, автолюбителі не розлучаються зі своїми автомобілями, але рано чи пізно настає такий неприємний момент, як необхідність ремонту.

На щастя на дворі XXI століття, час комп’ютерів і інтернету, що дозволяє не їздити по місту в пошуках автозапчасти для иномарок в нижнем новгороде запчасти для иномарок. Потрібно тільки включити комп’ютер і зробити запит в пошуковій системі і ви негайно отримаєте величезну кількість варіантів. Відразу ж виникає питання: чому на одну і ту ж деталь таке розмаїття цін? Варто тільки розібратися і ми зустрічаємо такі поняття як оригінальні і неоригінальні запчастини. У чому ж різниця?

Що таке оригінальна деталь? Це деталь, яка безпосередньо поставляється на завод виробника автомобіля. Коли автомобіль готуватися до серійного виробництва, його виробник замовляє комплектуючі на заводах виробниках автомобільних деталей, які в наслідку будуть поставлятися на конвеєр. На таких запчастинах вибита фірмова маркування виробника автомобіля і вони мають свій унікальний номер (оригінальний номер запчастини). Наприклад, на складальний конвеєр заводу виробника автомобілів Skoda поставляються свічки запалювання марки NGK або Bosch, кульові опори марки Lemfоrder, ремені приводу ГРМ Dayco. Перевагою оригінальних запчастин в першу чергу є висока якість деталей і гарантія самого заводу виробника автомобіля, хоча він і не виробляє ці деталі. Недоліком таких деталей є досить висока вартість в порівнянні з неоригінальний.

Неоригінальні деталі або дублікати – це вироби компаній, які спеціалізуються на виготовленні конкретної групи деталей і випускаються під своєю торговою маркою. Як правило, ці деталі виготовляються за ліцензією заводу виробника і їх якість контролюється відповідними фахівцями. Спектр таких запчастин дуже високий від фільтрів до блоків управління. Наприклад, торгова марка Luk спеціалізується на випуску деталей зчеплення, Lemfоrder – деталі підвіски, рульового управління, Kayaba – амортизатори. Перевагою неоригінальних деталей є їх відносно низька вартість в порівнянні з оригіналом, а їх якість не завжди гірше. Асортимент дублікатів набагато скромніше, тому як виробники намагаються випускати тільки необхідні запчастини.

Купуйте запчастини в перевірених магазинах автозапчастин, які дорожать своєю репутацією і завжди допоможуть вам знайти підходяще рішення у виборі запчастин для вашого автомобіля.


Не пропустіть


error: Content is protected !!