Вибираємо зарядний пристрій для смартфона від прикурювача автомобіля

0

Одним з найбільш життєво-необхідних аксесуарів для автомобіліста є зарядний пристрій для ноутбука, планшета або телефону. Причому зовсім неважливо, відправляєтеся ви в тривале відрядження або дивіться фільм на ноутбуці по дорозі на роботу, так як сьогодні велика частина нашого життя проходить саме за використанням цих корисних гаджетів і пристроїв. Опт автомобильные зарядки для телефонов є в компанії Смартфокс.

Сучасні зарядні пристрої працюють від прикурювача

Відразу відповімо на питання шкідливо чи заряджати ноутбук від такої зарядки. Багато хто вважає, що «зарядник» для ноутбука від прикурювача може спровокувати коротке замикання, так як електроживлення в цьому випадку буде надходити не таке, як при підключенні до звичайної електромережі. Такий висновок було б доречно, якби розмова йшла про пряме підключення до прикурювача, але так для зарядки використовується спеціальний адаптер, то подібних проблем у вас не буде. Головне, вибрати якісне зарядний пристрій від прикурювача для ноутбука, телефону або планшета. Для цього необхідно звернути увагу на особливості таких пристроїв.

Зарядний пристрій для телефону
Для того щоб швидко зарядити телефон потрібна напруга в 5 Вольт, при силі струму не менше 0,5 А (краще віддати перевагу моделям на 1 Ампер).

Якщо говорити про типи цих пристроїв, то зарядний пристрій для телефону від прикурювача може відрізнятися по конструкції і характеристиках, наприклад бувають:

Зарядні пристрої (ЗУ) складаються з одного кабелю, один кінець якого встромляється в прикурювач, а другий приєднується до певної моделі телефону. Такий тип зарядок зараз вже не випускається, тому що такі пристрої не універсальні. Винятком ​​тільки «зарядники» для продуктів Apple, так як ця компанія виробляє аксесуари зі своїми унікальними роз’ємами, які підходять для всіх «яблучних» гаджетів.
проводове ЗУ

Зарядний пристрій від прикурювача для телефону з універсальними USB портами. Це більш сучасні і зручні у використанні гаджети, оснащені декількома роз’ємами з різною силою струму. Наприклад, один вихід може бути на 1 А, а інший на 2,5 А і більше. Таким чином, якщо підібрати потрібну модель ви зможете одночасно заряджати телефон і інші девайси.
USB-пристрій для зарядки телефону в машині

Якщо говорити про ціну, то варто така автомобільна зарядка для смартфона від прикурювача з декількома USB.

Зарядний пристрій для планшета
Більшість автовласників помилково вважають, що зарядку від смартфона можна використовувати і для планшета. Насправді сучасним планшетів з «серйозною начинкою», які поступово перетворюються в дуже потужні агрегати, потрібно більший струм заряду, рівний 9 вольт. Ампер на виході в цьому випадку потрібно все також 1-2 А.

Виходячи з цього якщо ви підключите планшет до телефонної зарядці на 5 Вольт, то у нього вигорить контролер. Тому ні в якому разі не використовуйте телефонне ЗУ для планшетних комп’ютерів.

Щоб не ризикувати гаджетом найкраще придбати зарядку спеціально для планшета або використовувати Power Bank, оснащений виходами під всі сучасні девайси, включаючи ноутбуки.


Не пропустіть