Ford Mustang покликаний підкорити весь світ

Деякі автомобілі продаються тільки на території США. До недавнього часу так було з легендарним Ford Mustang. Але часи змінилися, і тепер Mustang доїхав до Росії. Зараз цей автомобіль цілком офіційно можна придбати у деяких дилерів в нашій країні.

Здебільшого, це політика, якої з недавніх пір дотримується керівництво американської компанії. Ford має намір зайняти якомога більший сегмент ринку, в зв’язку з чим кількість нових моделей буде збільшено і вони будуть підведені під загальні стандарти. Тепер дизайн нового Ford Mustang в цілому буде плавним, лінії м’якше, а вся передня частина буде менш агресивною. Новий дизайн повинен зробити автомобіль привабливим в очах європейських покупців. На даному етапі поки остаточно не зрозуміло, як буде виглядати кінцева машина. У мережі з’явилося кілька фотографій, але вони не дають повного уявлення про дизайн. Цілком можливо, що ці зображення лише фантазія художника.

З іншого боку, інформації про технічну частину трохи більше. Для машини передбачено декілька двигунів, в тому числі і один турбований. Імовірно, цей 2,4-літровий мотор буде продаватися виключно на європейському ринку. Американські покупці простіше відносяться до екологічних стандартів, в зв’язку з чим на ринках США, імовірно, будуть продатися традиційні атмосферні двигуни 3,8-літрової і рухати об’ємом 4,9-літра. Ймовірно, всі ці мотори будуть працювати спільно з декількома трансмісіями, серед яких буде 10-ти ступінчастий автомат.

Найімовірніше дана машина буде коштувати на американському ринку близько 25000 доларів. Європейські та російські ціни поки невідомі.


Не пропустіть