Іммерсійна друк, Аквадрук: переваги

Останнім часом декору різних речей, незалежно від галузі, надається велике значення. Презентабельний вигляд відмінне доповнення до будь-якого виду продукції. Ось уже понад 30 років у сфері декорування поверхонь користується популярністю аквапечать иммерсионная печать що іменується також аквапечатью На сьогоднішній день це один з найбільш якісних і прийнятних за вартістю способів нанесення на різні поверхні декоративних елементів і принтів.

Так, імерсійна друк відмінно лягає на будь-які типи і форми поверхонь, вона не вимагає попереднього вирівнювання, здатна приховати будь-які недоліки і вади пошкоджених речей.

Найбільш часто Аквадрук використовується при створенні інтер’єрів, в автомобільній, мото та суднобудівної галузі, меблевої індустрії, а також при виготовленні сувенірів.

Тип і якість матеріалів при нанесенні иммерсионной друку не має ніякого значення. Це можуть бути метали, пластики, деревина, скло, кераміка і будь-який інший твердий матеріал. Технологія нанесення аквапечаті також не представляє великої складності. При необхідності і бажанні, нею можна скористатися і в домашніх умовах. Спеціальна плівка, наявна у вільному продажі, поміщається в хімічний розчин на деякий час і наноситься на поверхню.

Основні етапи нанесення аквапечаті: вибрати дизайн плівки; підготувати поверхню: відшліфувати, пофарбувати в базовий колір, знежирити; підготувати плівку до використання; нанести плівку на підготовлену поверхню і дати їй висохнути;

Щоб додати поверхні завершений вигляд, її необхідно покрити лаком. Після висихання нанесеного лаку, оновлена ​​поверхню остаточно готова до експлуатації.

Таким чином, можна дати старим речам нове життя.Не пропустіть