ПРОКАТ АВТОМОБІЛІВ ЕКОНОМ-КЛАСУ В СІМФЕРОПОЛІ

Вам належить діловий візит до Сімферополя? Ви збираєтеся в туристичну поїздку і хочете за кілька днів побачити всю красу Криму? У цих та багатьох інших випадках відмінним рішенням стане прокат автомобілів економ-класу в Сімферополі: ви отримаєте в особисте користування комфортний і недорогий автомобіль, вартість такої послуги виявиться дуже вигідною. Компанія Lion надає послуги аренда авто в Симферополе недорого, і вас не розчарує якість сервісу.

ЩО МАЄТЬСЯ НА УВАЗІ ПІД АВТОМОБІЛЕМ ЕКОНОМ-КЛАСУ?

Авто економ-класу – це оптимальне поєднання низької вартості і достатнього рівня комфорту. У цю категорію потрапляють сучасні затребувані моделі іноземного виробництва, такі як SKODA FABIA, PEUGEOT 301, SKODA RAPID і багато інших. Такі машини сподобаються людям, які цінують комфорт, але при цьому не мають потреби в зайвої розкоші.

Економ-клас – дозволить значно скоротити транспортні витрати, не відмовляючи собі в звичних зручностях в чужому місті. Досить порахувати, скільки коштує таксі в Криму, щоб переконатися, що набагато вигідніше відразу взяти в користування прокатний автомобіль за доступними цінами. Можна замовити машину з типом кузова хетчбек, якщо вам належить перевозити велику кількість багажу, це дозволить позбутися від багатьох незручностей.

Компанія надає в користування тільки нові машини економ-класу, оснащені кондиціонерами, подушками безпеки, сигналізацією, магнітолою іншим обладнанням, яке значно підвищить рівень комфорту і безпеки при водінні.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ПРОКАТНОГО АВТОМОБІЛЯ?

Взяти машину в оренду в Сімферополі варто з кількох причин:

Значна економія часу в діловій поїздці. Термін відрядження зазвичай обмежений одним або декількома днями, і за цей час необхідно встигнути вирішити всі питання. Громадський транспорт завжди набагато менш зручний, ніж власний автомобіль.
Комфорт для мандрівника. Ви зможете без поспіху оглянути всі головні визначні пам’ятки, особистий автомобіль стане вашим вірним помічником. Якщо ви подорожуєте всією сім’єю, прокат авто позбавить вас від цілого ряду незручностей, і поїздка перетвориться на задоволення.
Мінімальні витрати. Вам не доведеться постійно витрачатися на таксі, не потрібно буде турбуватися про те, як дістатися до готелю вночі або перевезти багаж. На особистому автомобілі, взятому напрокат без водія, можна буде здійснювати будь-які поїздки не тільки по місту, але і в межах півострова.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС?
Компанія Lion надає гостям Сімферополя найвигідніші умови співпраці. Будь-який автомобіль, представлений в каталозі, можна отримати в користування на будь-який термін, причому, чим більше час користування, тим нижче тариф. Спеціальні ціни діють у вихідні та святкові дні, наші співробітники нададуть вам всю необхідну додаткову інформацію.

Автопарк компанії Lion постійно поповнюється, всі автомобілі підтримуються у відмінному стані. В користування клієнтам надається повністю справний автомобіль, в його роботі протягом всього терміну оренди не виникне ніяких збоїв.


Не пропустіть