Заміна масла в двигуні робимо правильно

Кожен водій повинен мати уявлення про те, що таке заміна масла в двигуні Ця стаття потрібна для того, щоб навчитися виконувати роботу своїми руками чи не відвозити машину в автосервіс. Заміна масла в двигуні своїми руками
В першу чергу, потрібно зрозуміти, рекомендується чи заміну здійснювати прямо зараз. Залежно від погодних умов, якості самої рідини, а також роботи двигуна терміни можуть бути різними. Дотримуватися орієнтовно слід показників, які написані в інструкції по експлуатації до конкретної машини. Сьогодні, купити моторне масло в Києві або вашому місті не складе великих проблем.

У свою чергу, компанії, що виробляють машини намагаються перестраховуватися. Вони прораховують норми, виходячи з можливості поганих дорожніх умов, агресивної їзди і достатнього поганої якості самого масла. Дійсно, при активному водінні професійний водій, який нерідко робить різкі маневри, повинен міняти масло приблизно один раз на 6-10 тисяч кілометрів пробігу. Важливо запам’ятовувати яке саме масло заливається, багато автомобілістів зберігають ємності для того, щоб купувати аналогічні і показуючи ть їх в сервісах на випадок питань. Якщо це масло Motul то намагайтеся надалі заливати ту ж марку.

При купівлі вживаного автомобіля до заміни масла та інших витратних матеріалів необхідно приступити негайно. Навіть в тому випадку, якщо минулий власник переконує в гарному догляді, це може бути лукавство і краще перестрахуватися. Чи не найактивніші водії можуть міняти масло один раз на рік. Орієнтуватися в даному випадку потрібно на пробіг. В середньому виходить близько 10 тисяч кілометрів, незалежно від інших умов.

Замінити моторне масло легко можна самостійно. Важливо перед самою роботою добре підготується до задачі.

Покрокова інструкція по заміні масла в двигуні
В першу чергу потрібно зробити:

Купити масло і масляний фільтр, який також знадобиться встановити новий.
Підготувати піддон, в який стікатиме відпрацювання.
Знайти ключ для зливу масла, там спеціальне кріплення.
Сама заміна моторного масла здійснюється просто. Місце роботи повинно бути зручним і рівним. Багато хто використовує яму або естакаду, щоб було комфортно підлазити вниз. Тару для зливу варто розташувати під пробкою.
Перед початком робіт машина повинна повністю охолонути. Масло Meguin потече ще в процесі відкручування пробки, це важливо враховувати. Після зливу пробка встановлюється на місце. Масляний фільтр демонтується наступним. У тому випадку, якщо він міцно зафіксований, можна сміливо використовувати цвях або будь-які інструменти, адже ця деталь більше не потрібна, в її пошкодженні немає нічого страшного.
Наступним кроком ​​установка нового фільтра. Прокладки можна змастити маслом, щоб процес установки пройшов легше.
Заливка масла здійснюється зверху, відкривається кришка з відповідним малюнком і наливається нове масло. Не можна поспішати в разі наливу масла, краще робити паузи.Отработку і старий фільтр рекомендується викинути і не використовувати повторно. Відразу їхати не слід, мотор треба добре прогріти, а потім вимкнути на період охолодження двигун.
Завершальним етапом стає контрольна перевірка рівня масла, залишки можна для доливання покласти в багажник.


Не пропустіть