Як вибрати хостинг

Я знову з вами, дорогі читачі. Як ви зрозуміли з заголовка, сьогодні ми поговоримо про хостинг і про правильне його виборі. Слово це англійське, по-російськи це послуга. Що ж це за послуга, і хто її надає?

Це послуга, завдяки якій ви зможете розмістити інформацію на сервері, що знаходиться постійно в мережі, найчастіше це Інтернет.

Існують послуги або як прийнято називати хостинг для електронної пошти, бази даних, по розміщення файлів, послуги DNS. Всі ці послуги можуть входити в так звану комплексну.

Дуже важливо правильно визначитися з хостингом.

Оцінити хостинг можна за такими його показниками, як наприклад:

За розміром простору під файли
за кількістю трафіку, наприклад, за місяць
за кількістю розміщених сайтів,
за кількістю E-Mail ящиків
за наявністю баз даних
по пропускній здатність каналів, яка впливає на завантаження інформації та деяким іншим.
Скажу відразу правильно визначитися з хостингом справа важлива і для початківців не таке й просте. Перш ніж приступити до вибору хостингу, ви повинні чітко визначитися який у вас буде сайт і його перспективи. Справа в тому, що розкрутити новий сайт справу ой яке не проста, а уявіть, що ще і хостинг ненадійний … Якщо звернутися до метафори, то вибір хостингу – це вибір фундаменту для будинку, від якого залежить його подальша доля.

Існують хостинги як платні, так і безкоштовні. Порекомендувати безкоштовний хостинг можу в двох випадках, перший ви створили сайт для себе, тобто просто спробувати свої сили, відвідуваність в цьому випадку вас абсолютно не хвилює, це сайт тільки для вас і ваших друзів. В цьому випадку витрачати гроші ні до чого. Також можна використовувати безкоштовний хостинг для того, щоб розкрутити основний сайт, про що я розповім в наступній статті.

Ще хочу звернути вашу увагу на те, що безкоштовний хостинг не дає ніяких гарантій, сайт можуть видалити, або навіть навмисно зіпсувати, правила обслуговування можуть змінитися в будь-який момент без будь-якого попередження. Також багато безкоштовні хостери часто розміщують свою рекламу без вашого відома. Одним словом, багато обов’язків і ніяких прав.

Отже, напрошується висновок, якщо ви серйозно зайнялися створенням сайтом, і збираєтеся на цьому заробляти, вам однозначно потрібен хостинг платний і якомога якісніше. Як же вибрати платний хостинг?

Існує чимала кількість хостерів, у яких можна купити хостинг. Однак нам потрібен якісний, тому звертайтеся до відомих сервісів платного хостингу, для них важлива репутація і обманювати вони не стануть. Напівлегальні хостери природно пропонують свою продукцію за досить низькими цінами, однак пам’ятайте просту істину «скупий платить двічі».

Отже, вам потрібен платний хостинг, особливо якщо це ваш перший сайт, так як розкрутити, просунути і втілити свої плані зручніше і надійніше на надійному і платному. Приступаючи до вибору хостингу, уважно вивчіть пропонований тариф. Якщо ви зустріли опції, нічого вам не говорять, отже, вони вам ні до чого. Уважно вивчаючи список послуг, що надаються, ви зумієте визначитися з вибором якісного хостингу і при цьому заощадити гроші. Я можу вам порекомендувати хостинг 2-ДОМЕЙНС, я сам користуюся цим хостингом вже кілька років. У мене два акаунта і на ньому я розмістив всі свої сайти. Хостинг не разу не підводив. Також важливо, то що у 2-ДОМЕЙНС хороша служба підтримки.

Хостинг обраний, залишається його купити і помістити на нього свій сайт. Для цього потрібно створити аккаунд на сайті обраного хостера, вибрати потрібний тариф і замовити його. Наступного кроком буде поповнення вашого внутрішнього рахунку будь-яким способом від стандартної WebMoney до банківського переказу. Завершальний крок оплатити обраний тариф. Все, ви в Інтернеті. Одне зауваження, при покупці хостингу у вас повинен бути зареєстрований домен, який необхідно прикріпити до хостингу при його оформленні.
Не пропустіть