Тюнінг Лади Калини: погляд професіоналів

Новинка від Волзького автозаводу представлена в трьох різновидах кузова – седан , хетчбек і універсальна модель. Лада Калина, привернула увагу покупців ще під час першої презентації, але так само, як і більшість моделей автомобілів ВАЗ, Лада Калина нерідко потребує тюнінгу. Особливо необхідно робити модернізацію мотора, поліпшення зовнішнього вигляду, салон теж можна доопрацювати. Тому ваз тюнинг Лади Калини – це звичайний процес. Навіть невеликий тюнінг здатний серйозно поліпшити автомобіль.

Незважаючи на безліч жартів і суперечливі думки з приводу даної моделі автомобіля, він затребуваний серед людей різного віку. Зовнішній вигляд автомобіля увібрав в себе деталі від японської і європейської автотехніки, що й обумовлює його популярність. Ладу Калину можна вважати хорошим продовженням серії автомобілів ВАЗ – вона володіє економічним двигуном, хорошими технічними характеристиками і комфортним салоном.

Тюнінг ВАЗ Лада Калина можна зробити самому, так і вдавшись до послуг професійних компаній. Зміни торкнуться зовнішній вигляд машини, а крім того внутрішнє наповнення. За допомогою доробок можна зробити автомобіль більш потужним, стильним і комфортним.

Внутрішній тюнінг Лади Калини
Технічна сторона є найбільш важливою, тому починати краще з внутрішнього тюнінгу. Комплектація автомобіля може бути різною по потужності і техніці виконання. На заводі в Ладу Калину встановлюють двигун з невеликою потужністю, який не здатний видавати більше п’яти тисяч оборотів. Тому власники авто воліють його замінити і поліпшити динаміку автомобіля. Дане бажання виникає, коли дивишся практично на будь-який вітчизняний автомобіль, так, припустимо, багато б не відмовилися зробити собі і тюнінг Лади Пріори .

Для здійснення цього завдання слід провести чип-тюнінг і встановити новий фільтр, вихлопну систему. Чіп-тюнінг допоможе збільшити потужність і швидкість авто, але при цьому збільшить витрату бензину при пересуванні.

Для досягнення більшої потужності рекомендується провести установку впускного ресивера і розподільного вала. Підвіска і гальма практично не потребують у тюнінгу, але при нескладних доробках, автомобіль зможе працювати навіть як спортивна машина.

Зовнішній тюнінг Лади Калини
Зовнішній тюнінг власники автомобіля зазвичай вважають за краще робити своїми руками, так як це єдиним спосіб досягти потрібного результату. Вид автомобіля Лада Калина універсальний прекрасно доповнять обважування, бампери, спойлери і крила. Роблячи тюнінг Лади Ларгус теж зазвичай насамперед змінюють крила і бампера.

Зміни обов’язково торкнуться і фар. У Ладі Калині встановлені досить якісні фари, але власники часто змінюють їх на сучасні ксенонові лампи. При цьому важливо врахувати, щоб при зміні заводських фар, оптика автомобіля не погіршилася. Оптимальним варіантом вважається установка ангельських глазок .

Однак, найчастіше для зміни зовнішнього вигляду авто, змінюють саме диски – ковані або литі. Литі диски легші і дешевші, ніж ковані, але ковані виглядають більш стильно. Вибір дисків дуже великий, кожен покупець зможе підібрати для себе підходящий варіант.

При самостійному тюнінгу не рекомендується встановлювати на Ладу Калину диски, діаметр яких перевищує 15 дюймів, так як великі диски можуть впливати на динамічні характеристики автомобіля. При бажанні встановити саме великі диски, слід попередньо провести розвальцювання колісних арок, зазвичай таке рішення актуально робити на автомобілях Ока .

Зовнішній тюнінг – це не тільки перетворення екстер’єру Лади Калини, все допрацьовані деталі повинні впливати на її технічні характеристики.


Не пропустіть