КУПИТИ Б / У АВТОМОБІЛЬ ЗА ХОРОШОЮ ЦІНОЮ

У наш час автомобіль в сім’ї є вже не розкішшю, а необхідністю. Особисто ми це дуже відчули з появою дитини, а тепер з двома – це просто незамінна річ.

Якщо ваших коштів не вистачає на покупку нового авто з салону, я рекомендую розглянути варіант покупки б / у авто. Звичайно, покупка б / у автомобіля має як свої переваги, так і недоліки, про які я розповім в наступній статті, а поки межет ще почитати статтю: Купити б / у авто не бите і не фарбоване можна здесь, чи можливо це і чи потрібно це?

У нас в сім’ї два автомобілі, і обидва були купленими вже з пробігом. Автомобіль дружини служить нам вірою і правдою вже 5 років. Свій нинішній агрегат я придбав відносно недавно, але теж дуже задоволений.

Припустимо, зваживши всі “за” і “проти”, ви прийняли рішення купувати б / у автомобіль.

У великих містах і вибір більший і навіть ціни можуть бути нижчими, так як пропозицій більше (але це не правило). У нас є досвід роботи в кожному з цих міст. Що можу сказати, в кожному є своя специфіка, свої “закони”, свій менталітет. На жаль, ніде не можна розраховувати на чесність і щирість продавців. У нас накопичилося вже багато “байок” про поїздки в інші міста і випадки бували різні, про це може теж якось напишу окрему добірку заміток.

Якщо ви з невеликого міста і автомобіль вам потрібен в короткі терміни, то слід розглядати ринки міст-мільйонників. Ми найчастіше працюємо саме по Києву. Також до Києва з регіонів господарі привозять авто на продаж, так як покупців тут теж більше.

Де ж можна купити б / у авто в Києві?

За обявлений на сайтах найпростіше зробити добірку інетересних для вас варіантів, домовитися про переглядах, дізнатися первинну інформацію.

Продавати автомобіль можуть:

приватний власник
Представник господаря (наприклад родич)
перекупник
майданчик
Автосалон (Трейдин)
Компанія (лізингова, прокатна або інша компанія розпродає свою власність)


Не пропустіть