Чому морські перевезення найдешевші

Міжнародні морські перевезення вважаються одним з найбільш ефективних і затребуваних видів транспортування вантажів на великі відстані. Підвищений попит і особлива популярність обумовлюється тим, що даний варіант перевезення не залежить від наявності доріг та залізниць,. Зрозуміло, маршрут прокладається по самим оптимальними схемами скорочуючи відстань і економлячи паливо, завдяки чому вартість перевезення значно зменшується. Крім того, в деяких випадках цей спосіб єдиним варіантом транспортування з-за кордону наступних вантажів:

великогабаритні вантажі транспортні засоби, будівельна техніка, сільгосп обладнання;
наливні продукти хімічної промисловості, сира і перероблена нафта, зріджений газ і т.д сипкі товари харчові, нехарчові і будівельні;
небезпечні вантажі вимагають особливого режиму і умов транспортування. Для цього ідеальним варіантом доставка товару в спеціалізованих контейнерах використовуваних на судні.
Для транспортування вантажів даними шляхом практично немає жодного обмеження, що робить доставку більш доступною, економічно вигідною і надійної.

Переваги морських перевезень
Співпраця з компанією https://proficargo.com.ua/uslugi-i-tseny/mezhdunarodnye-gruzovye-perevozki/gruzovye-aviaperevozki.html має на увазі повний супровід вантажу до складу одержувача. Крім того ми беремо під свою відповідальність оформлення всіх супутніх, дозвільних і митних документів. Морські контейнерні перевезення, хоча і вважаються найбільш тривалими, при цьому мають суттєву перевагу низьку конкурентну вартість. Ми пропонуємо скористатися найбільш вигідним варіантом, в порівнянні з іншими способами:

авіа доставка вважається найшвидшим варіантом і при цьому найбільш дорогим;
автотранспортна доставка досить затребуваним способом, у випадках коли немає можливості транспортувати товар іншим шляхом. Має середні показники цінової політики і швидкості доставки;
залізнична доставка вважається недорогим способом доставки, але в силу своїх функціональних можливостей не дозволяє доставити товар до кінцевого пункту призначення, так як цілком залежить від наявності залізничної колії.
Рекомендуємо скористатися послугами спеціалізованої компанії для комплексної організації і переправлення вантажу морським шляхом. Ми також постійно розширюємо свої послуги, такі як митно-брокерські перевезення збірних вантажів та інші.

Доступні морські перевезення не мають кордонів.


Не пропустіть