Покупка в автоломбарді: міфи і стареотипи

У 75% українців, вчасно пошуків нового автомобіля, навіть не спадає на думку подивитися машину на розпродажі в автоломбарді. А якщо і виникає, то найчастіше людина її відразу жене. Це пов’язано зі стереотипним мисленням, щепленим в лихі роки нашої з вами історії. Багато людей помилково впевнені в тому, що автомобілі, які продаються в ломбарді відбираються насильно, а значить господар спробує машину повернути. Запитавши ж людини, чому він так в цьому впевнений, готуйтеся почути потік стереотипних речей, жодним чином не пов’язаних з цією роботою автоломбарду.

Нам така ситуація здається несправедливою і в деякій мірі комічною. З цієї причини ми вирішили розвінчати популярні міфи, пов’язані з купівлею автомобіля з автоломбарду здесь.

Міфи пов’язані з купівлею авто в ломбарді
1) Якщо продають дешево значить автомобіль проблемний.
Найпоширеніша омана, напевно. Але в дійсності машини з ломбарду «кришталево чисті». Перед тим як видати гроші під заставу автомобіля, предмет застави проходить ретельну перевірку. Авто «пробивають» по базах МРЕО на наявність арештів, застав, штрафів.

Також, в обов’язковому порядку, перевіряється технічний стан автомобіля. Лише після проходження цих заходів, ломбард видасть заставу, так би мовити перестрахувавшись.

2) Міф про те, що машина продається не законно.
Дивно, але обивателі так міркують. На ділі ж, автомобілі в ломбарді продаються тільки після згоди автовласника. Цей дозвіл автоломбард отримує в двох випадках:

Автомобіль спочатку був відданий в ломбард за Автовикуп
Позичальник не в силах розрахуватися по боргах і згоден продати авто
Ніяких «віджимань» бути не може в принципі. Ринок ломбардів переповнений і важливо берегти свою репутацію. А що б втратити довіру клієнтів в XXI столітті вистачить одного, єдиного неправильного рішення.

3) У ломбарді дуже дешево
Це теж міф. Так, насправді купити авто в ломбарді можна за цінами нижче середнього, але все ж це буде найнижча РИНКОВА ціна. Не обманюйте себе, не вийде купити Porsche за ціною Lanos. Але заощадити 10-30% ніколи не буде зайвим. Це та, реальна різниця, на яку ви сміливо можете розраховувати, купуючи автомобіль в ломбарді.


Не пропустіть