ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ІНСТРУМЕНТУ

На самому початку був винайдений консольний деревообробний верстат, дякувати за який слід геніального Раймонда ДеВольта. Принцип роботи цього верстата освоїли, перейняли і стали розробляти далі інші виробники. В результаті через якийсь час техніки Мітчел і Саліван зібрали циркулярка ручная. Пізніше А. Стіл отримав патент на інтегрований привід ріжучого диска, а Еммонс – на бічній. Зрештою перша «повноцінна» ручна циркулярка була представлена ​​німецькою компанією AEG, яка запустила лінійку електроінструментів з живленням від мережі 220 В.

Сучасна циркулярка відрізняється від перших розробок перш за все широким функціоналом, що дозволяє з упевненістю заявити, що додавати тут більше нічого. Тому нові моделі, що з’являються щороку на ринку, відрізняються лише удосконаленням вже наявних опцій – більш компактні розміри без втрати потужності, більш гострі і довговічні леза і т.д.

Конструкція дискової пили досить складна, оскільки цей інструмент одночасно відповідає високим вимогам до налаштувань і точності, а також забезпечує швидку, ефективну і безпечну роботу. Через складність пристрою ремонтувати пилку своїми руками без професійних навичок настійно не рекомендується. Циркулярки або «паркеткі» використовують для отримання поздовжніх і поперечних різів по деревині і будь-яким її похідним (ламінат, паркет, фанера, ДСП і т.д.). Варто зауважити, що для роботи з ламінатом, сендвіч-панелями, оргстеклом і пластиковими матеріалами необхідно використовувати спеціальні диски та задавати відповідні налаштування роботи. Потужні багатофункціональні прилади здатні справлятися навіть з шифером. Обмеження існують хіба що за характером різу – циркулярка може «ходити» тільки по прямій лінії.Не пропустіть