П’ять правил безпечного сексу в автомобілі

Заняття коханням в автомобілі може стати чудовою сексуальною «пригодою». Що слід врахувати, щоб він був приємним та безпечним?

Секс в автомобілі – це, мабуть, один з найпоширеніших варіантів, адже авто перестало бути розкішшю, а давно є доступним практично кожному. Більшість пар хоча би раз у житті практикували любовні утіхи не на ліжку, а на сидінні свого транспортного засобу. Щоб отримати задоволення, а не травму чи штраф від поліції, варто дотриматись декількох важливих правил.

Правило перше – правильно обране місце

Займатись коханням в автомобілі можна практично будь-де. Перешкодою навіть не стане людне місце, якщо сексуальне бажання й пристрасть захопить зненацька. Проте є декілька нюансів:

  • місце для стоянки повинно бути згідно правил дорожнього руху. Якщо припаркуватися там, де це не дозволено, то заняття коханням не просто може перервати поліція, а існує велика ймовірність отримання штрафу. Про незручність ситуації взагалі не варто й говорити;
  • секс в автомобілі в громадському місці не повинен заважати оточуючим, тобто варто займатись ним у повністю тонованому автомобілі або якщо вікна в ньому запотіли й видимість нульова;
  • круті схили, повороти дороги, любощі на обриві скелі – це точно небезпечний варіант місць для інтиму в автомобілі.

Правило друге – безпека

Вибираючи як варіант секс в автомобілі, слід подбати, щоб він був безпечним. Ні в якому випадку не можна займатися коханням під час руху транспортного засобу, навіть оральним, адже це відволікає увагу.

Не менш важливо надійно заблокувати його зсередини, щоб ситуацією не скористалися грабіжники. А найголовніше – обов’язково поставити авто на ручне гальмо, щоб у найвідповідніший момент воно не почало котитися.

Правило третє – контрацепція

Якщо заняття сексом в автомобілі не керується бажанням зачати дитину, то важливо не забувати про контрацепцію. Вона вкрай важлива, коли статевий акт відбувається не з постійним партнером.

Особливість інтиму в транспортному засобі ще в тому, що на прелюдію не завжди є час, тому для готовності чоловік може скористатися лікарськими засобами для покращення потенції. Наприклад, таблетками сіаліс, вони точно забезпечать якісний секс.

Правило четверте – гігієна

Секс в автомобілі відрізняється від інтиму вдома тим, що після нього неможливо сходити в душ, тому потрібно мати під рукою сухі та вологі серветки, а також засоби для дезінфекції рук – вони точно не будуть зайвими.

Правило п’яте – зручність

Комфортно повинно бути обом партнерам, тому ще до початку занять коханням варто все ретельно продумати: пози, місце в самому авто – на передньому чи задньому сидінні. Якщо комусь одному незручно, то завжди можна відмовитися від такого варіанту.


Не пропустіть