Допомога при купівлі Ниви

Дуже небагато власники зараз купують нові автомобілі, так як вартість нової Ниви складає як мінімум 351 500 рублів. Тому більшість воліє трохи підкоп і взяти старий автомобіль за більш-менш прийнятні гроші. Але навіть варіанти б / у коштують не так вже дешево. Приміром, якщо подивитися по сайтах оголошень, то машини на ходу дешевше 40000 руб. буває просто не знайти. Зрозуміло, що за цю суму, нормальний авто купити просто нереально. Кузов швидше за все буде уде іржавий або навіть гнилий. Двигун і трансмісія також буде не в кращому стані. Але якщо ви вирішили придивитися до дорожчим варіантам Ниви, то варто згадати кілька правил, які допоможуть вам купити Ниву в хорошому стані. А про те, де вигідно придбати Ниву, читайте у статті: Купити Ниву ВАЗ 2121.

Звертайте увагу на кузов автомобіля. Наявність іржі ще можна допустити, але от сліди глибокої корозії – ні в якому разі. Самі подумайте, у скільки обійдеться кузовний ремонт ТЗ, якщо перетравлювати пороги, крила або навіть міняти двері. Якщо за деталі ви, приміром, віддасте близько 20 тис. Рублів, то й за їх установку приблизно стільки ж, якщо не більше. Якщо хочете бути впевненим, що машина не була в аварії, звертайте особливу увагу на наявність заводських зварних швів і точкового зварювання. Якщо хоч в одному місці кузова точкове зварювання відсутній, це говорить про те, що деталь вже змінювалася.

Що стосується капота і багажника, то визначити, змінювався він чи ні, досить просто. На заводських деталях по всьому периметру з внутрішньої сторони накладено тонкий і рівний шар герметика. Якщо ж капот або багажник змінювалися, то герметика вже не буде. Також, якщо ви хочете купити Ниву з хорошим мотором, то перед покупкою необхідно обов’язково зробити діагностику, хоча б самостійно за допомогою компрессометра перевірити компресію в циліндрах двигуна. При нормальній поршневий, показники по всіх циліндрах не повинні бути менше 10 атмосфер. Наявність диму з сапуна є поганим знаком, а масляний наліт на вихлопній також говорить про зношеної поршневий. Якщо хоча б ці правила ви будете дотримуватися при покупці уживаної Ниви ВАЗ 2121, або аналогічних моделей, то ймовірність вибору нормального авто вам забезпечена.

Також варто відзначити той факт, що наявність попередніх хазяев в ПТС відіграє чималу роль, і чим їх буде менше, тим краще буде для вас. Але пам’ятайте, що це не основний Кретер вибору і при покупці в першу чергу потрібно звертати увагу на реальний стан автомобіля.


Не пропустіть