Фахівці розповіли, як можна «вбити» автомобіль буксируванням

Експерти розповіли про особливості буксирування автомобілів.

Перш за все необхідно пам’ятати, що при буксируванні повинно бути ввімкнено ближнє світло фар незалежно від часу доби. Буксирувана машина повинна бути позначена аварійною сигналізацією або знаком аварійної зупинки, а швидкість транспортування не перевищувати 50 км/год. При використанні довгого троса також потрібно бути дуже уважним, оскільки буксируваний автомобіль може занести на поворотах.

Буксирування на гнучкому зчепленні не можна здійснювати при несправному рульовому управлінні і гальмівній системі. Забороняється також перевезення пасажирів в буксируваному автомобілі.

Під час буксирування автомобілів з гідромеханічним «автоматом», варіатором, «роботом» і преселективним «роботом» варто пам’ятати, що їх не рекомендується буксирувати на великі відстані, оскільки при вимкненому двигуні дані типи трансмісії залишаються без змащення через непрацюючий масляний насос. У підсумку це призводить до перегріву і виходу з ладу елементів трансмісії. Однак навіть при включеному моторі існують обмеження. Зчеплення повинно бути тільки жорстким, а в процесі транспортування потрібно постійно перевіряти рівень оливи.

Буксирувати повнопривідний автомобіль і зовсім не рекомендується незалежно від типу трансмісії. Використання гнучкого зчеплення допустимо лише на мінімальні відстані. За 5-10 кілометрів ходу можуть виникнути несправності в кардані, муфті та інших деталях трансмісії.


Не пропустіть