Як вибрати акустику для авто

Завжди радує коли якісні динаміки видають приємний звук з колонок під час поїздки на авто насолоджуватися якісною акустикою. Також можете оглянути ці та інші Автотовары.

Давайте розберемося як же вибрати якісні динаміки для свого авто.

Для якісного звуку потрібен і якісна автомагнітола, як висловлюються «голова» акустичної системи. Краще витратитися, але отримати невимовно задоволення від якості та зручності пристрої найкращих виробників: Sony, Pioneer, JVC, Kenwood, Prology. Головне вибір акустики, тобто колонок проводів і підсилювачів.

Для початку потрібно визначитися чого ви хочете досягти якісного злегка товстого звуку, або ж чіпляючих душу вібрацій по салону і гучності з якістю таких, що коли ви будете проїжджати повз, люди не зможуть не звернути на ваше авто увагу.

Фірму виробника колонок краще вибрати таку ж, як і автомагнітола для того, що б добитися високої продуктивності. Висловлюючись словами молоді, чим більше динамік, тим краще буде, але це не так, краще вибирати 3 полосні колонки до 15 сантиметрів для установки в панель дверей. Якщо хочете підсилити звук можна купити і підсилювач з комплектом проводів тієї ж фірми що і колонки. Повірте, для вас 2 колонки з підсилювачем вистачить. У задні полки можна врізати «млинці» тобто динаміки округлої форми до 22 сантиметрів, ці колонки створюють потрібний бас і, звичайно ж, вони не обходяться без підсилювача. Часто не ставлять такі колонки, а ставлять чотирьох 13 сантиметрових динаміки і сабвуфер що б створити вібрацію в салоні і отримувати незабутні задоволення від прослуховування музики. Динаміки буваю різних розмірів, частот і потужності. Але це не означає що чим більше і потужніше динамік, тим краще.

Найоптимальніші варіанти для установки в панелі передніх дверей динаміки 13-16 сантиметрів 3 полосні з хорошим підсилювачем і, звичайно ж, правильно підключення й проведення проведені майстром і підключені ним же. Встановлення та налаштування краще довірити професіоналові. Найчастіше неакуратність при любительському підключенні призводять до втрати якості, потужності, а то й згоряє дороге обладнання. Краще віддати цю справу в руки професіонала. Ну і звичайно ж не одна хороша акустична система не обходитися без динаміків великої потужності найчастіше це динаміки від 17 сантиметрів і більше. Для цих динаміків вибирають 4 канальні підсилювачі з множинами налаштувань.

Радьтеся з професіоналами для покупки підсилювачів і якісних динаміків, так як продавці консультанти раджу те, що дорожче заради своєї вигоди, а як показано досвідом дороге не означає краще. Підсилювачі в наш час їх величезний вибір від слабеньких 2 канальних до цілих систем. При виборі підсилювача звертайте увагу не на зовнішній вигляд, а на максимальну вихідну потужність, краще звичайно при покупці підбирати до динаміка, при максимальному збігу якостей підсилювача і колонок виходить якість звуку без перешкод і спотворень.

І знову ж таки краще всю акустику купувати однієї фірми. Завершальний етап це підключення, краще купувати дроти відомих фірм з блоками запобіжників і з хорошим опором. Не повинно бути, не яких смоток всюди цільні дроти. Кожна смотка це вже втрата якості і не дай бог, якщо це закоротити. Де підключати все в гаражі у себе або в сервісі у професіоналів це ваша справа. Але ви не коли не зможете налаштувати і провести всі дроти і функції для найкращої роботи апаратури. Запам’ятайте, якісна техніка служить довше, та й приємніше слухати буде. Не купуйте акустику у великих магазинах типу гіпермаркетів різних, порадьтеся зі знайомими, а краще все довірити спеціальним сервісам займаються покупкою установкою і налаштуванням. Бійтеся піратів і дешевої техніки. Всього доброго.


Не пропустіть