Стало відомо, чому при заправці авто потрібно глушити двигун

Зупинившись біля бензоколонки кожен водій зобов’язаний заглушити двигун. Порушення техніки безпеки може обернутися проблемами як для самих співробітників автозаправної станції, так і для автомобілістів.

Це пов’язано з тим, що не всі авто працюють справно. Наприклад, запалювання може працювати з перебоями, двигун «троїти», а частина незгорілого палива викидатися через вихлопну трубу з фонтаном іскр. Крім того, несправна система запалювання може давати іскру на корпус. Якщо такий автомобіль буде заправлятися з працюючим двигуном, то існує великий ризик того, що іскра з вихлопної труби або розряд статичної електрики спричинить пожежу.

Цікаво, що працюючий мотор може призвести до проблем і у самого транспортного засобу. Як відомо, на дні бензобака присутній осад, який піднімається під час заливання пального. Працюючий двигун може захопити частину цього бруду, який осідає на захисному фільтрі.

Саме тому на АЗС потрібно вимикати двигун автомобіля. По-перше, заради спільної безпеки, а по-друге, заради справності власного авто.


Не пропустіть