Названо ознаки знищеного автомобіля на вторинному ринку

Під час покупки автомобіля на вторинному ринку, потрібно ставитися ретельно до його перевірки. Фахівці розповіли, за якими ознаками можна зрозуміти, що машина «вбита».

На вторинному ринку продавець і покупець грають різні ролі. Одному потрібно вигідно продати, а іншому вигідніше купити. Зрозуміло, фахівці завжди виступають на стороні споживача, тому розповідають, як не попастися на вудку нечесних продавців.

Для початку потрібно оглянути кузов і за допомогою товщиноміра провести вимірювання – так можна зрозуміти, скільки разів машина перефарбовувалася. Якщо в підкапотному просторі все сяє і блищить, це повинно насторожити. Можливо, власник намагався змити патьоки масла.

Насторожити повинен і неохайно зібраний салон, який говорить про те, що автомобіль ремонтували поспіхом, та ще й кривими ручками.

Важливий крок при перевірці – тест-драйв. Якщо власник категорично проти, значить щось не так – або з коробкою передач, або з мотором.

І на сам кінець чесний продавець завжди надасть VIN, щоб переглянути повний звіт. Якщо власник відмовляється, значить з машиною щось не чисто.


Не пропустіть