«Продаю машину!». Вчимося правильно складати оголошення про продаж авто

Продаж підтриманого автомобіля – справа серйозна. Грамотно складене оголошення про його продаж відіграє досить важливу роль. У даній статті ми з вами будемо вчитися, як правильно скласти оголошення про продаж авто.

По-перше, варто визначитися з місцем розміщення вашого оголошення. Тут всього два варіанти: Інтернет або яке-небудь друковане видання. Нюанс полягає в тому, що послуга розміщення оголошення в газеті платна, а на спеціальних сторінках Інтернету абсолютно безкоштовно. Але для того щоб коло потенційних покупців був широким, все ж необхідно використовувати обидва варіанти. Заощадити можна на кількості символів, в газеті опублікуйте оголошення в дуже короткій формі, а в мережі більш докладно.

Отже, які ж правила складання оголошень про продаж авто для сайтів?

Розміщуємо оголошення в Інтернеті

Оголошення, де перераховані достоїнства автомобіля і те, що за ним був дбайливий догляд, справлять хороше враження на вашого потенційного покупця. Але будьте чесні, не варто надмірно прикрашати, в кінцевому підсумку, так вам буде складніше продати машину. Оголошення необхідно скласти максимально інформативним і ємним. Зайва лаконічність особливого інтересу може не викликати.

Складаємо оголошення

1. Характеристики автомобіля повинні бути розбиті на окремі пункти.

2. Опис машини необхідно починати з її типу, а вже потім вказуємо марку, модель і пробіг.

3. Не зробіть помилки у вказівці найменування виробника, зарубіжного або вітчизняного.

4. Опишіть стан автомобіля, із зазначенням будь-яких недоліків, аж до подряпини, вм’ятини або відколу.

5. Дайте інформацію про салон і приладовій панелі автомобіля.

6. Перерахуйте технічні характеристики: обсяг, потужність і тип двигуна, яка трансмісія, тип приводу, вкажіть наявність ESP, EBD, ABS.

7. Розташування керма (ліворуч або праворуч).

8. Вкажіть причину продажу машини, щоб потенційний покупець виявив більше довіри.

9. Якщо автомобіль у вас з’явився вже підтриманим, то необхідно вказати кількість минулих власників.

10. Останній пункт – ціна (зазвичай в рублях, рідше у валюті).

Прикріплюємо фотографію

Фотографії до оголошення про продаж машини не обов’язкові, але тому покупці більше і краще реагують на товар візуально, то фото прикріпити все ж вигідніше.

Перед фотосесією гарненько вимийте автомобіль, нехай він придбає товарний вигляд. Зйомку необхідно проводити при сонячній погоді і в декількох ракурсах. Не забудьте сфотографувати як зовнішній вигляд, так і салон автомобіля. Приділіть увагу і дефектам машини.