Тюнінг фар

Автомобілі з тюнінгом завжди мали велику популярність серед водіїв. Так звані – допрацьовані машини мають набагато більше привілеїв і їх вигляд може кардинально змінитися в кращу сторону. Вдосконалені сучасні моделі автомобілів останнім часом з’являються на вулицях все частіше і частіше. Тюнінг послужить не тільки прикрасою, але і зручністю в користуванні деякими функціями.

Зробити можна не тільки тюнінг корпусу автомобіля і його салон, але і оптику. На перший погляд здається, що фарам не потрібні абсолютно ніякі зміни. Але ж, якщо уявити собі результат або побачити його на власні очі на іншому авто, багато змінять свою думку. Тюнінг фар нічим особливо не відрізняється, але доробка буде помітна відразу, тому як автомобіль вмить стане виглядати набагато краще.

В основному, цей спосіб тюнінга полягає всього лише в доопрацюванні або ж заміні стандартний моделей оптики. Ще можна при цьому додати деякі мережеві прилади, які не будуть зайвими ніколи.

У сучасних автомобільних магазинах можна знайти все, що завгодно. Там є не тільки готові допрацьовані ходові вогні, але й можна попросити скористатися послугою, яка полягає в розробці елемента під замовлення. Дана послуга дозволяє вибрати варіант самостійно або ж повністю довіритися дизайнеру.

Для більшої оригінальності світлові прилади рекомендується розміщувати в місцях, не призначених для цього. Так буде виглядати набагато краще, адже несподіванки завжди сприймаються з хорошого боку.

Навіть коли водій придбав і вмонтував фари в потрібні місця, на цьому тюнінгова робота ще не закінчується. Обов’язково потрібно приділити увагу захисту, яка допоможе уникнути різних зовнішніх пошкоджень, що сталися раптово.

Звичайно ж, можна відразу замовити обладнання з вже присутньої захисною оболонкою, але це задоволення обійдеться в чималу суму. Набагато вигідніше буде витратити трохи грошей і свого часу для самостійного створення захисту, яка, в той же час, буде і міцніше. Поліуретанова плівка являє собою потенційну захист від подряпин і появи раптових тріщин. Її можна придбати по не дуже великій ціні, зате хороший захист гарантована розробниками. А акуратно наклеїти її на фару – не складе великої праці і це цілком можна зробити за короткий проміжок часу.

Ну і нарешті вії на фари – ще один із способів тюнінгу вашого авто. Е то декоративні накладки з пластика, які додадуть машині стильний вигляд і виділять її в транспортному потоці.


Не пропустіть