Чіп – тюнінг

Не так давно автомобілісти дізналися про існування електронного блоку управління (ЕБУ). У наш час автомобілі обладнуються великою кількістю електронних блоків управління, які стежать і контролюють роботу різних систем, але найголовніший це електронний блок керування двигуном.

Він керує і контролює роботу двигуна з найкращого ефективністю, використовуючи спеціальні датчики і різні механізми. За допомогою (ЕБУ) двигуна значно підвищується економічність палива і потужність двигуна.

Таким чином, двигуном управляє не натискання педаль газу, а запрограмований електронний блок двигуна. Використовуючи спеціальне обладнання для, чіп – тюнінгу можна налаштувати двигун та інші агрегати автомобіля на більш чітку і максимальну роботу двигуна. Саме за рахунок цього обладнання можна підвищити основні характеристики і показники двигуна.

Якщо вникнути більш детально в процес роботи чіп – тюнінгу, то можна сказати, що за допомогою нього можна продуктивність бензинового атмосферного двигуна збільшити на 13%. А в свою чергу потужність турбированного двигуна можна збільшити аж на 35%. Така міра впливу на двигуни стала вельми популярна серед наших автолюбителів.

У порівнянні з покупкою потужного і дорогого автомобіля, чіп – тюнінг коштує значно дешевше і не тягне, за собою майже ні яких наслідків. Тільки якщо це зробити на гарантійному автомобілі, такий автомобіль відразу ж знімається з гарантії, якщо про це дізнаються дилери. Зрозуміло, якщо все зробити на професійному рівні, дилер не зможе зрозуміти зроблений чіп – тюнінг чи ні, поки йому про це не сказати.

Чіп – тюнінг автомобіля повинні проводити спеціально навчені люди, які називаються тюнерами. Перед початком процесу вони проводять повну електричну діагностику автомобільного двигуна. Це потрібно для виявлення, яких або неполадок з двигуном, які після проведення чіп – тюнінгу можуть негативно позначитися на поведінці двигуна. Їли це відбудеться, то потрібно буде звертатися до фахівців для з’ясування причини.

У наш час практично кожен може собі дозволити зробити чіп – тюнінг двигуна на сервісі https://sto.ms/chip-tunings/chip-tunings. Зараз у кожному місті є сервіс, що спеціалізується на проведенні таких заходів. Тому з пошуком такого сервісу виникнути не повинно тим більше, якщо жити у великому місті.

А в цьому відео ви побачите порівняння звичайного і «прошитого» блоку управління двигуном.


Не пропустіть