Настав час продати автомобіль – звертайтесь до професіоналів!

Більшість автомобілістів, які прагнуть вигідно реалізувати свій транспортний засіб( автомобіль,мотоцикл) навіть не уявляє, з якими складнощами можна зустрітися на вторинному ринку продажу. Розповімо про них і спробуємо допомогти людям, які люблять машини, здійснити правильний вибір. Наша інформація зорієнтована зокрема на професійний викуп авто на території України.

Ризики продажу машини

Самостійний продаж транспортного засобу на вторинному ринку – це специфічна, а часом і досить втомлива процедура. Можливе виникнення багатьох негараздів, наприклад, якщо автомобіль проблемний ( після ДТП), його надзвичайно важко продати. На ринку можна зіткнутися з шахраями, які спробують викупити автомобіль за набагато меншу ринкову вартість. І, звичайно, всі ці складності значно «зжеруть» дорогоцінний час і нерви.

Вихід із ситуації − професійний викуп авто

 Послуги оперативного викупу автомобілів в будь-якому технічному стані і навіть не на ходу пропонують фірми (зокрема, компанія ТопВикуп), які дозволяють мінімізувати проблеми, пов’язані з продажем транспортних засобів. Такі компанії працюють офіційно. Скориставшись їхніми послугами, можна отримати безліч конкурентних переваг. З допомогою налагодженої роками системи роботи з клієнтами, компанії професійного викупу зможуть придбати машину будь-якої марки, моделі, дати випуску,оцінять ринкову вартість автомобіля в найкоротші терміни. Клієнт зможе отримати повну суму за проданий транспортний засіб під час процесу оформлення угоди. Переваги звернення до таких фірм очевидні:

  • швидкий викуп транспорту з пробігом і без нього;
  • вартість реалізації автомобіля відповідно середньої ринкової ціни;
  • укладання угоди з викупу транспортного засобу безпосередньо на місці продажу;
  • повна конфіденційність процесу викупу і абсолютне нівелювання ризику шахрайських дій;
  • повний юридичний  захист клієнтів;
  • бездоганно чіткий індивідуальний супровід викупу.

Зазвичай на створених електронних площадках продажу компаній є калькулятор оцінки вартості авто, скориставшись яким клієнт зможе орієнтуватися, яку суму грошей він отримає.

Що відбувається з машиною після її реалізації

У розпорядженні  компаній термінового викупу авто зазвичай є кілька виробничих майданчиків, обладнаних усім необхідним для якісного ремонту і відновлення автомобілів. Викуповуючи або приймаючи авто на реалізацію, майстри проводять ретельну передпродажну підготовку (кузовні роботи, ремонт ходової частини, реставрація салону, діагностику двигуна і т.п.), в результаті чого машина виставляється на продаж практично в ідеальному стані. При викупі здійснюється орієнтація на середні ринкові ціни.

A8laydQRRcNZlugadgoIqkTi6jRLvJuSnhpAdmsm0ifZr_uvgzaN1HEgVMNfIw3n2HNFb2oRLk8p-7FimgRSH_y5q41h655L84Ku0snzMbaBYCo5XSv7mnwrCeq8siAcYNLhIe8M=s0

Допомога у придбанні транспортного засобу

Також такі компанії не тільки викуплять, а і допомагають придбати новий автомобіль. Адже людині, яка хоче купити, наприклад машину на вторинному ринку, дуже важливо знати: чи брало участь авто в ДТП, і чи є які-небудь зміни в його конструкції. Фахівці компаній проводять перевірку автомобіля на участь в ДТП по базах, і так само зможуть перевірити авто за допомогою спеціальних інструментів. Варто перевіряти автомобіль по безлічі пунктів для того, щоб просто його не позбутися після покупки. Підходити до цього треба дуже серйозно і багато людей навіть не підозрюють, який обсяг роботи належить і що саме треба перевіряти. Фахівці підготують і перевірять документи для постановки автомобіля на облік в ДАІ. Це дозволить не хвилюватися про «підводні камені» при реєстрації, які часто затягують процес обліку машини.


Не пропустіть