Як вибрати кращу сигналізацію для свого автомобіля

Автомобільні сигналізації з кожним роком стають складніше в технічному плані, і що немало важливо – відбувається постійна модернізація їх характеристик. У цій статті розповідатиметься про те, які види автомобільних сигналізацій існують, а також який віддати свою перевагу.

Види автосигналізацій

Для всіх компаній, що займаються виробництвом автосигналізацій, дуже важливо створити певну систему захисту машини, щоб ризик викрадення можна було б вважати рівним хоча б 0,01%.

Взагалі, автомобільні сигналізації підрозділяються на кілька видів, а якщо точніше – на три. Перший з них – це односторонні, другий – двосторонні і третій – автосигналізації, які використовують у своїй дії супутникову систему оповіщення. Односторонніми вже встигли покористуватися, причому протягом багатьох років вони допомагали водіям. Однак виразно сказати «допомагали» можна, тому як водій взагалі не мав поняття, чи є втручання з боку на його авто, тому як не було каналу оповіщення автовласника. Захисна реакція сигналізації супроводжувалася тільки світлом і звуком, причому побачити і почути це можна було всього на відстані 200м.

Кінчено, двосторонні сигналізації – вдосконалені, тому як в них є функція зворотного зв’язку. Брелок від цієї сигналізації має рідкокристалічний дисплей, куди і передається інформація про те, що відбувається посягання на автомобіль. Однак світлового та звукового оповіщення ніхто не відміняв – воно тут також присутня. РК-дисплей забезпечує картинку, яка в даний момент відбувається на вулиці з вашою машиною.

У більшості випадків двосторонні автосигналізації містять певні датчики нахилу і обсягу, тобто сигналізація може спрацювати тоді, коли автомобіль кимось нахиляється. Сигналізації, мають функцію зворотного зв’язку, дієві до 4 км, що вже вражає!

І останній, найсучасніший вид сигналізацій – з супутниковою системою оповіщення. Діяти вони можуть на будь-якій відстані, головне, щоб у місцях стоянки був зв’язок із супутником. Що ще дуже важливо – такі сигналізації дуже зручні, адже навіть якщо сталося так, що авто викрали, автовласник отримає інформацію про те, де знаходиться автомобіль і як він пересувається.

Яку сигналізацію купити для автомобіля?

Дуже важливі кілька можливостей, які обов’язково повинні мати сигналізація для автомобіля. До них можна віднести:

Блокування двигуна;
Сигналізація повинна спрацювати, якщо в машині відкриваються двері, багажник, а також капот;
Двостороння зв’язок з машиною (до 2 км, незалежно від часу доби);
Спеціальний інтелектуальний «турботаймер». Поки ви їдете, ця система покликана вважати обороти мотора, вона їх запам’ятовує;
Вона повинна володіти функцією захисту від так званих барсеточників. Вона має на увазі те, що якщо один раз натиснути на кнопку «відключення автосигналізації», буде відкрита тільки двері з боку водія авто, а якщо 2 рази, то відбудеться розблокування всіх дверей машини;
Датчик, що реагує на удар автомобіля;
Функція автозапуску двигуна, якою можна керувати прямо з брелка сигналізації;
Для того, щоб в процесі експлуатації сигналізації було зручно, дуже важливо програмування функцій.
Для того, щоб вибрати правильну і гарну сигналізацію, яка сповістить вас про стороннє впливі, спочатку треба звернути увагу на те, яка дальність дії сигналізація, а також на те, яка стійкість системи сигналізації, якщо автомобіль піддасться злому.

Отже, автосигналізація – це тільки одна зі складових протиугінного дії. Вона обов’язково повинна бути на кожній машині. Але не забудьте і про системи, які блокують КПП, капот і кермо. Так ви зробите все, що можете, щоб захистити свій автомобіль.


Не пропустіть