Як просто та ефективно очистити автомобільний кондиціонер

Кліматична система авто з часом забивається брудом, а на випарнику з’являються осередки мікробів та бактерій. І щоб дихати чистим повітрям, та не страждати на простудні захворювання, їй потрібна профілактика.

Головною перешкодою на шляху проникнення в «житловий відсік» пилу та бруду є салонний фільтр. Він не лише оберігає легені водія та пасажирів, а й перешкоджає утворенню нечистот на різних деталях дефлекторів повітря. Тому наполегливо рекомендуємо регулярно змінювати цей розхідник.

Далі варто звернути увагу на випарник кондиціонера. Адже саме на його поверхні утворюється сприятливе середовище для розвитку бактерій та грибків. Зрозуміти це можна за неприємним запахом.

Дістатися до випарника можна із салону, розібравши нижню частину передньої панелі. Далі за допомогою ганчірки та мильного розчину акуратно очищаємо поверхню і даємо час просохнути. Більш дорогий спосіб: придбання в магазині очищувача, що дезінфікує. Його також наносять на випарник.

Нарешті, за допомогою антибактеріального очищувача знищуємо небажану мікрофлору та слизові відкладення усередині системи. Для цього вставляємо шланг-подовжувач, що йде в комплекті, в дренажну трубку зливу конденсату і випускаємо всередину всю піну з балона. Вмикаємо кондиціонер на максимум і виходимо з машини на 10 хвилин. Такими дешевими та нехитрими способами можна багаторазово продовжити термін служби дорогих механізмів.