Як правильно мити автомобіль

Для того щоб зберегти гідну зовнішність свого автомобіля і вберегти корпус від корозії потрібно регулярно приблизно раз на 1 або ж 2 тижні (у міру забруднення) проводити повну чистку автомобіля. Однак, на жаль, багато автолюбителів не знають, як правильно мити автомобіль самостійно.

З першого погляду може здатися, що мити авто дуже легко. Однак якщо ви не врахуєте парочку моментів тоді є шанс пошкодження лакофарбових покриттів.

Саме з цієї причини щоб ​​помити машину самостійно необхідно дотримуватися декількох правил.

Щоб помити своє авто використовуйте спеціалізовану хімію. Справа в тому, що інша хімія (Не призначена для автомобілів) у своєму складі має кислоту, а також луг.

Дані речовини можуть пошкодити фарбу. З самого початку необхідно очистити кузов машини. Оскільки зовні залишаються невеликі частинки піску, які можуть нанести ушкодження фарбі.

Саме з цієї причини дану частину автомобіля необхідно промити дуже ретельно. Краще всього використовувати спеціалізовану техніку для автомийки. Однак у багатьох автолюбителів така техніка відсутня. «Що ж робити ??» – запитаєте ви. Якщо у вас відсутній подібна техніка, тоді ви можете використовувати звичайний шланг.

Однак будьте дуже обережні при виборі напору води.Ведь якщо ви дозволите занадто сильний напір, ви можете пошкодити покриття автомобіля.

Для миття автомобіля вручну необхідно використовувати спеціальні губки з поролону. Краще всього якщо губка буде крупнозернистою.

Придбати дану губку можна в будь-якому супермаркеті буквально за копійки. – Вода, яку ви використовуєте для миття автомобіля, повинна бути трохи теплою. Ні в якому разі не використовуйте гарячу воду.

– Мити машину, для того щоб домогтися більшого ефекту, необхідно з даху і до самих колес.Сперва обов’язково потрібно мити авто не віджатою поролоновою мочалкою зі спеціальним засобом.

Після цього необхідно промити машину, застосовуючи вже віджату губку. Губка повинна бути без шампуню.
Після того як ви закінчите мити автомобіль необхідно усунути зайву вологість. Зробити це можливо за допомогою так званого «скребка».

Cего допомогою ви зможете набагато швидше протерти поверхню автомобіля сухою ганчіркою.
Після того як ваша машина висохла її найкраще відполірувати.