Що робити, якщо спустило або пробило колесо в дорозі?

Всім добре відомо, дороги в Україн не відрізняються особливою красою і автомобільної безпекою, що створює досить велика кількість проблем для автомобілістів. Але якщо всім зрозуміло, що потрібно робити, якщо автомобіль застряг в грязі або частково провалився в яму, то з пробитим колесом все дещо складніше. Зрозуміло, в тих випадках, коли колесо спустило на жвавих міських вулицях, дана проблема буде швидко вирішена, адже все-таки світ не без добрих людей і не менш добрих евакуаторів, негайно приїжджають на місце події, щоб отримати для себе грошову вигоду і відвезти вашу машину в найближчий автосервіс. Що ж робити, якщо колесо спустило або пробило на який-небудь безлюдний трасі або невеликий дорозі де-небудь в темній і похмурої глушині?

Є кілька варіантів подальших дій:

Поміняти пробите колесо

Якщо у вас є з собою запасне колесо, можете спробувати замінити їм спущене. Найлегший і швидкий варіант, віднімає мінімальну кількість сил. Якщо ж запаски нету, переходьте до наступних варіантів.

Накачати спущене колесо компресором для шин

Всім автомобілістам коштувати мати при собі компресор для автомобільних шин, все-таки користь його висока, а ціна, як правило, невелика. Накачавши колесо, слід поспостерігати за тим, як швидко воно знову спуститься. Якщо повітря виходить повільно, то можна буде проїхати трохи вперед, поки колесо знову не огорнули, потім знову його накачати і так далі. Якщо ж колесо спускається дуже швидко, то при досить повільною і плавній їзді, можна буде доплестися до якого-небудь автосервісу або майстерні. Якщо сильно пробиті два колеса, то цей варіант не підходить.

Викликати евакуатор

Якщо зв’язок ловить, можна з найближчого міста викликати евакуатор, щоб він дотягнув вашу машину до автомайстерні. Варто пам’ятати, що чим далі ви будете від міста, тим дорожче будуть евакуаторскіе послуги, і для того, щоб знайти евакуатор дешево, слід володіти достатнім везінням. Тому замовляйте эвакуация мототехники в Санкт-Петербурге.

Просити допомоги у проїжджаючих автомобілістів

Цей варіант актуальний в тих випадках, коли ви впевнені, що хто-небудь сьогодні по цій дорозі все-таки проїде. Можна буде викупити запаску або попросити водіїв перегнати причепом ваш автомобіль у бік міста або до найближчого автосервісу.

Це і є кілька найпоширеніших варіантів дій при спуску або пробої автомобільного колеса. Тим, хто потрапив у таку ситуацію, можна побажати тільки терпіння і удачі.


Не пропустіть