Перетяжка керма шкірою

У тюнінг – салонах, на теперішній день перетяжка керма шкурою залишається як і раніше дохідною справою. До цього всього кермо обтягують шкурою для того щоб поліпшити «зчеплення» між кермом і руками водія. Але і, остаточно ж, для краси, бо шкіряне кермо виглядає найбільш солідно і презентабельно.

Якщо ви вирішили самі обтягнути шкурою кермо, то поставтеся до цього процесу з усією серйозністю. Якщо ви не впевнені у своїх мощах, то краще купуйте буденний чохол для керма. Але якщо ви вирішили все-таки зробити тюнінг керма, то необхідно дотримуватися наступних правил.

Шкуру необхідно обирати гладку і без пошкоджень. Вона зобов’язана бути м’якою і без горбків, по іншому на місцях згинів вона буде стовбурчитися. На місці з’єднання на шкурі утворюються горбки, про які рука безперервно треться і з плином часу шов розповзається. Для того щоб шви не розповзалися необхідно зробити так іменований «паз», а шов трошки «втопити». Тоді всі нерівності підуть у «паз», і кермо вийде гладкий і без виступів. Поверхня керма необхідно неодмінно проклеювати, але не попросту обтягувати. Після закінчення роботи необхідно просушити кермо, щоб клей кристалізувався.


Не пропустіть