Чистка салону автомобіля своїми руками

Чистота машини – це не тільки чистий кузов, але і сам салон. Власник автомобіля, бажаючий почистити салон, може звернутися в мийку для автомобілів, де надають послуги хімчистки. Але це коштує недешево і потрібно витратити чимало часу. Той, хто не бажає витратити гроші і багато часу, може спробувати самостійно почистити салон авто, використовуючи спеціальні миючі засоби, які допоможуть не тільки створити чистоту, а ще і блиск в салоні, пополірувавши панелі і двері. Для початку потрібно ознайомитися з інструментами, які найбільше підходять для усунення забруднень і пилу. Звичайними інструментами можна назвати різні щітки, ганчірки, пензлики і губки. Поетом для чищення салону потрібно придбати всі інструменти і миючі засоби. Сидіння, обтягнуті штучною шкірою почистити легше, на відміну від покриття, зроблених з тканини.

Шкіряне покриття досить промити миючим засобом, змити його і протерти сухою тканиною. Якщо є такі забруднення, від яких складно позбавиться мильним розчином, то потрібно використовувати спеціальні миючі засоби. Якщо салон машини оббитий шкірою, то потрібно чистити спеціальними миючими засобами. Інакше на шкірі можуть з’явитися тріщини і розводи. Спеціальні засоби можна придбати в будь-якому автомобільному магазині. Для очищення сидінь, оббитих тканиною, можна використовувати аерозольні засоби. Спочатку потрібно добре пропилососити поверхню, а потім нанести засіб і добре втирати в поверхню. Пластикові деталі також слід чистити за допомогою аерозольних засобів. Такі засоби підходять найкраще для чищення, оскільки без проблем видаляють навіть старі плями.

Щоб ці деталі не сильно забруднювалися, потрібно щодня їх протирати зволоженими серветками. Вивести плями зі світлої тканини може виявитися дуже складним завданням. Якщо оббивка світлого кольору, то можна застосувати відбілюючі засіб. Це засіб потрібно налити у воду, намочити тканину або губку, і натирати оббивку. Якщо ви вирішили застосувати такий засіб, то потрібно застосовувати його для всього салону де використовується світла оббивка. Якщо використовувати тільки для окремих частин, то різні поверхні будуть відрізнятися відтінком. Якщо використовувати чохли для сидінь, то все буде набагато простіше, так як немає потреби часто чистити оббивку. Чохли практично весь пил і бруд вбирають у себе. Просто потім іноді потрібно прати чохли. Особливих інструкцій для прання чохлів з тканини немає. Очистити шкіряні чохли трохи складніше, їх потрібно чистити, використовуючи миючі засоби, про які писалося вище.


Не пропустіть