Як правильно сидіти за кермом, щоб не нашкодити спині і здоров’ю?

Сучасний водій проводить досить багато часу за кермом. У магазин, на роботу, за місто нам доводиться добиратися, сидячи в машині. Добре, якщо поїздка не займає більше години, але буває так, що людям доводиться по кілька годин сидіти в одній позі за кермом. А це дуже сильно позначається на здоров’ї: болить спина, викривляється хребет, затікають ноги. Щоб цього уникнути, потрібно дотримуватися декількох порад: автомобіль повинен підходити вам. Людям з високим зростанням, потрібно вибирати просторі машини, а не дуже високим – навпаки, компактні машини. Сидіння повинно бути добре підібраним. Воно повинно повторювати контури спини, добре, якщо вибрати спеціальне ортопедичне сидіння, тоді спина не буде сильно напружуватися. До того ж, можна купити спеціальне крісло для водіїв, яке масажуватиме і знімати напруженість м’язів.

Крім сидіння потрібно підібрати підголовник, який буде розслаблювати м’язи шиї. Це поліпшить кровообіг до голови, ви будете почувати себе відпочив. Не варто відкривати вікна під час поїздки, або хоча б не всі і не повністю відкривати. Тому що холодне повітря може призвести до застуди, навіть жарким літом. Не варто під час поїздки за кермом виконувати різкі рухи, це може призвести до розтягування м’язів.

Не сідайте за кермо, якщо у вас щось болить, будь то живіт, голова або руки. Це буде відволікати вас від правильності водіння машини, до того ж за кермом біль може загостритися. Якщо вам слід довгий час провести в машині, то під час їзди робіть невеликі зупинки.

Можете просто походити, зробити деякі фізичні вправи, це додасть вам енергії і сил, розжене кров по всьому організму, а головне, ви уникнете набряків і судом. Ніколи не сідайте за кермо, якщо хочете спати. Кожен день все більше і більше зафіксовано аварій унаслідок того, що один з водіїв заснув. Будьте акуратні.

Якщо вас чекає довга поїздка, знайдіть напарника, який зможе підмінити вас за кермом. Або зупиняйтеся і проспите хоча б кілька годин. Пам’ятайте, що від того як обладнано ваше сидіння в машині, залежить ваше здоров’я. Намагайтеся не водити занадто довгий час автомобіль, кращий зайвий раз пройдіться пішки, погуляйте в парку, так ви уникнете деякі хвороби, які можуть виникнути через довгого сидячого положення.