Які опції автомобіля вибрати?

Вважається, що чим більше оснащено транспортний засіб різними додатковими опціями, тим він буде краще. Однак багато з пропонованих додаткових опцій є зайвими, і гроші часто витрачаються марно. Розглянемо ті опції, за які можна доплатити при покупці автомобіля з розвиненою комплектацією і ті, які багатьом водіям практично не знадобляться. Для початку: що входить в базову комплектацію автомобіля? На багатьох автомобілях базовій комплектації є набір функція для невимогливих покупців, яким машина потрібна, щоб пересуватися з одного пункту в інший. Узагальнивши список опцій, які доступні в базовій версії машини, отримуємо: електричні склопідйомники, подушки безпеки, електронну систему гальмування ABS, хоча б мінімальну аудіопідготовку і підсилювач керма.

Як правило, в базовій комплектації відсутній коробка-автомат. Тому при виборі автомобіля з автоматом доведеться заплатити більше, так як ці моделі мають краще оснащення. І з цим доведеться змиритися, оскільки виробники хочуть отримати більше грошей від покупців за ці опції. Що мається на увазі під опціями автомобіля? Для покупця опції є комплектом, що підвищує комфортність пересування, для продавця це можливість «здерти» гроші з покупців. Чому немає базових версій з АКПП? Тому що в цьому випадку машини з Medium і Lux комплектацією нікого б не цікавили, тому покупці звертають увагу на цікаві опції і платять за непотрібні.

Які автомобільні опції марні?
Багатьом буде цікаво знати, які опції автомобіля непотрібні? Після вивчення статистики, були отримані цікаві результати. Так, на думку багатьох, найнепотрібніші опції на автомобілі, це круїз контроль, звичайний і панорамний люк, датчик дощу і світла, кнопка пуску двигуна. Цими опціями не користуються або не бачать переваг багато автовласників. Серед тих опцій, без яких можна обійтися, кольоровий монітор, задні електропідйомники стекол і можливість регулювати кермо по вильоту.

Даремні опції автосалону
До таких опцій слід віднести тонування транспортного засобу. Після покупки машини водіям пропонується її тонування, установка сигналізації та проведення антикорозійної обробки. На перший погляд це все потрібно. Однак тонування в автосалоні обійдеться дорожче, ніж звичайних сервісах. Сигналізація також є марною опцією, адже на багатьох встановлений центральний замок, ДУ і сирена. Антикорозійна обробка також є непотрібною процедурою, адже найчастіше автомобіль обробляється тільки частково, а плата стягується, як при повній обробці. Це хитрий маркетинговий хід, адже якщо люди відвідували б автосалон і вибирали, що їм хотілося б встановити у своїй машині, вона виявлялася б більш дешевою.