Як захистити картер двигуна?

Картер – важливий елемент двигуна автомобіля, який має дві частини: верх і низ. Вони з’єднуються за допомогою кріпильних болтів. У нижній частині розташований резервуар для масла, у верхній частині циліндри. Від ударів і забруднень картер і двигун автомобіля необхідно оберігати, так як він є важливою частиною кузовний конструкції. Також картер захищає від різного виду забруднень моторний відсік автомобіля. Завдяки картера, двигун залишається чистим довгий час, якісно працює і не перегрівається. Захист картера виробляється з міцних металів, стійких до зносу. Є кілька найбільш використовуваних захистів. Перша – це алюмінієва, вона характеризується своєю стійкістю і довговічністю. Може мати гарний дизайн. Стінки такої захисту товсті, але по вазі вона легка, у порівнянні з іншими. Ціна також вище всіх. Захист з алюмінію використовують в гоночних авто. Сталева захист найпопулярніша серед автомобілістів.

Сталевий захист картера двигуна ставлять на різні види автомобілів. Вона не відрізняється гарним зовнішнім виглядом, але коштує набагато дешевше інших і служить довго. Сталева захист може витримати сильні удари, має антикорозійне покриття. Мінусом цієї захисту є велика вага. Дуже дорогий, красивою і надійною, виходить захист з нержавіючої сталі. Її використовують тільки для дорогих автомобілів. Для автомобілів люксового класу використовують композитну захист. Виробляється вона за новітніми технологічним розробкам. Композитна захист якісна і довговічна, а також не піддається деформації. Коли вибираєте захист, слід враховувати модель автомобіля, умови, в яких він буде працювати.

Оскільки захист картера несе відповідальність за двигун, до неї пред’являються високі вимоги. Іноді захист виробляють для всього моторного відсіку, захищаючи багато деталей. Захист картера має довгий період служби і вона дуже жорстка. Коли купуєте захист, слід дізнатися у людини, яка її продає, що передбачив виробник товару, якщо трапиться аварія. Це дуже важливо. Оскільки від цього може залежати життя водія і пасажирів. Потрібно, щоб матеріал, з якого виробляється захист, був стійкий до корозії, оскільки на дорозі завжди багато бруду, пилу. Після того як ви встановили захист картера, слід пам’ятати про те, що 100% гарантій не дає жодна установка. Але встановлена ​​захист може знизити ймовірність пошкоджень двигуна і моторного відсіку.


Не пропустіть