Переваги та недоліки дизельних автомобілів

Часто купуючи автомобіль, майбутній автовласник замислюється над тим, який двигун повинен бути у автомобіля, дизельний або бензиновий. Так як чуток про переваги і недоліки і дизельних і бензинових двигунів досить, то часом зробити правильний вибір досить складно. Тому в даній статті будуть розглядатися питання щодо недоліків і переваг автомобілів, на яких встановлені дизельні мотори. Всім відомо про економічність дизельних автомобілів. Насправді чи так це, слід ще розібратися. Якщо дивитися загалом, то дійсно, дизельний автомобіль споживає палива трохи менше, ніж бензиновий. Проте в той же час, економію у витраті палива можна побачити лише, якщо є великі пробіги, якщо ні, то різниця буде не так вже й відчутна. А враховуючи високу вартість солярки, про це перевазі можна забути.

Варто сказати і про те, що для роботи дизельного двигуна необхідно більш якісне паливо, а також високої якості приємним расходники. Думка про те, що дизельний двигун дуже тягучий і невибагливий в обслуговуванні, правдиво лише наполовину. Що стосується тягучості дизельних двигунів, то дійсно так, це так. Навіть рухаючись на дизельному автомобілі в гірку, іноді навіть немає необхідності перемикатися на знижену передачу, так як автомобіль прекрасно тягне і так. У теж час з автомобілем на бензиновому моторі проробити це не вийде, він попросту затихне. Що стосується думки про невибагливості в обслуговуванні дизельних агрегатів, то це повна неправда.

Дизельний автомобіль, як ніякий інший, потребує якісного і регулярному обслуговуванні. До того ж, масло в двигуні, змінюється кілька разів, на певний проміжок часу, в той час як у бензинових двигунів один раз. Обслуговування дизельних двигунів коштує дорожче, як і запчастини для них. Наболіла тема дизельних автомобілів – це і їх тривалий прогрів в зимовий період. Однак на сьогоднішній день багато виробників стали встановлювати на дизельні двигуни спеціальні опалювачі, які більшою мірою справляються з цією проблемою. Якщо опалювачі справляються з прогріванням, то з проблемою неякісної зимової соляркою доводиться справлятися самим водіям, що не завжди виходить. Великим плюсом для тих, хто вибирають дизельні автомобілі, будуть великі пробіги дизельних автомобілів. І насправді дизельні двигуни більш надійні в порівнянні з бензиновими.