Як вибрати диски для автомобіля?

Для того щоб вибрати диски для свого автомобіля, корисно знати особливості, а також сильні і слабкі сторони всіх типів дисків. Сучасні виробники вдосконалили процеси виробництва дисків: литих, кованих і так званих штамповок. Фірмова продукція має повну відповідність зі світовими стандартами якості та безпеки. Можете одразу оглянкти асортимент колесные диски мерседес.

Для того щоб правильно вибрати диски, деякі водії йдуть по найпростішому шляху. Вони набувають товар просунутого світового бренду. Такий підхід виправданий, але має великий мінус. Справа в тому, що брендові товари часто мають високу вартість. Більша частина грошей, яку платять користувачі за товар, вони платять не за якість товару, а саме за той самий бренд, який вони набувають, також є ймовірність нарватися на підробку. Тому, якщо є достатні кошти, то цілком можна таким способом.

Однак їм користуються зазвичай через брак інформації або від невміння розібратися в тому достатку, яке є на цьому ринку на сьогоднішній день. Тому, якщо відкинути убік популярність бренду, впізнаваність, то є два основних критерії, за якими слід вибирати шини диски – це їх маса, міцність, стійкість до механічних впливів при проїзді дорожніх нерівностей:

Міцність дисків сильно впливає на безпеку руху, а вона, у свою чергу, залежить від технології виробництва. Найбільш міцними вважаються ковані, потім слідує, як не дивно, штампування, а литі дуже сильно розрізняються за якістю, і продукція невідомих фірм крім підозри нічого не викликає. При недостатній міцності можливе виникнення непередбачених ситуацій на дорогах, наприклад, при деформації колеса воно може практично миттєво втратити свою форму через те, що сьогодні практично всі шини безкамерні. На міцність перевіряють диски при підвищених навантаженнях. Враховується і той фактор, що вони повинні витримувати ударні навантаження при русі по пересіченій місцевості, при переїзді через рейкові шляхи і т.д.

Маса дисків, розміри шин сильно впливають на такі фактори, як керованість автомобілем на швидкості і масу перевезеного вантажу. Крім цього, підвищена маса коліс і не типові розміри шин негативно позначається як витраті палива, так і на комфортабельності руху.

Враховуючи ці параметри, можна помітно звузити вибір дисків і шин для свого автомобіля. Корисно враховувати рекомендованих виробників, тих виробників дисків, які рекомендуються заводами-виробниками автомобілів. Такі рекомендації робляться на основі проведених випробувань і цілком заслуговують на увагу. Правильний вибір дисків здатний кардинально змінити зовнішній вигляд автомобіля, і навіть не дуже привабливий автомобіль може виглядати цілком елегантним і красивим. Один маленький порада: бажано якомога більше інформації, хоча б з мережі Інтернет, і на основі отриманих даних зробити правильний і логічний вибір.


Не пропустіть