Прогорів глушник, що робити?

З прогаром глушника рано чи пізно стикається кожен власник старого автомобіля. Ознаки прогорання досить характерні: різкий запах газів в салоні і підвищений шум мотора автомобіля під час прогазовке. Давайте розберемося, чи варто лагодити прогорілий глушник або краще замінити на новий? Адже їздити на такому автомобілі найчастіше некомфортно, так як через постійного шуму починає боліти голова, та й водії оточуючих автомобілів, пішоходи починають дивитися косо. Через що може прогоріти глушник? Багато водіїв погодяться, що причина прогорання глушите не в двигуні автомобіля, а в поганій якості металу, або поважному віці машини. Неповна антикорозійна обробка, що виділяється трубою конденсат або повна відсутність захисного шару сприяють швидкому утворенню дірок в стінках глушника. Щоб вирішити цю проблему, потрібна його заміна або ремонт (на вибір).

З проблемою вибору стикалися багато автолюбителів: з одного боку, можна полагодити агрегат, але через пару років його доведеться знову ремонтувати, також можна купити новий і якісний товар, витративши чималу суму грошей. Якщо ви вирішили вдатися до допомоги майстрів, то повинні знати, що ремонт можна провести по-різному:

за допомогою аргонової зварювання заварити всі дірки;
замазати пошкоджені місця високотемпературним герметиком;
замотати глушник товстим шаром негорючого ізолюючого матеріалу.
Використання зварювання в даному питанні – це найнадійніший і розумний варіант. Якщо робота буде проведена якісно, ​​то глушник зможе вам прослужити ще кілька років. Але все ж цей варіант підходить не всім: зварювання зможе заварити тільки слабоповрежденние місця глушника, та й то за умови, що товщина стінок в інших місцях достатня, інакше наскрізні прогари почнуть з’являтися поряд з тими місцями, де вони були усунені.

Користуватися герметиком можна тільки в тому випадку, якщо на глушнику утворилися невеликі поглиблення або дрібні тріщини. Ефект від застосування герметика буде короткочасний, тому цей спосіб підійде не всім. Тим більше, що температура і тиск виділяються газів швидко приведуть в непридатність ізолюючий шар. Сьогодні можна придбати різний ізолюючий матеріал, але, на жаль, результат від його застосування спірне: комусь допомагає, комусь ні. Якщо на вашому автомобілі прогорів глушник і ви не знаєте, що робити, не турбуйтеся: завжди можна знайти правильне рішення.


Не пропустіть