Відключення сигналізації автомобіля в режимі валет

Режим валет (valet) – це режим обслуговування. Він необхідний, наприклад, в тому випадку коли необхідно залишити автомобіль в автосервісі. Як здійснити відключення сигналізації кнопкою валет? Для цього потрібна інструкція з експлуатації сигналізації та пульт. Ця функція може відрізнятися у різних виробників, тому необхідно вивчити інструкцію як відключити сигналізацію на машині. В основному способи її відключення схожі, необхідно вжити деякі типові для всіх встановлених видів сигналізації дії. Спочатку потрібно завести двигун автомобіля і через п’ять секунд заглушити його, всі дії необхідно виконати в певний час, інакше доведеться повторити все з самого початку. Заздалегідь знайдіть місце, в якому встановлена ​​кнопка валет. Вона може знаходитися під рульовою колонкою. Потім натисніть її, утримуючи в такому положенні приблизно протягом десяти секунд.

Після цього сигналізація видасть від двох до п’яти короткочасних сигналів, залежно від встановленої моделі, потім потухне світловипромінювальних діод, а вогні габаритів кілька разів запаляться і згаснуть. Якщо все це відбудеться, значить відключення сигналізації пройшло успішно. Для того щоб включити її, необхідно знати, як відключити режим валет. На деяких пультах для цього передбачена спеціальна кнопка. Якщо її немає потрібно прочитати інструкцію або звернутися до фахівців. Для відключення режиму валет необхідно включити запалювання на п’ять секунд, потім натиснути і тримати дві кнопки, на яких зображені динамік і відкритий замок. Після цього сирена видасть від двох до п’яти короткочасних сигналів, при цьому габаритні вогні кілька разів загоряться і потухнуть, потім згасне індикатор сид.

Необхідно пам’ятати про те, що якщо включений режим роботи сигналізації валет, то сирена буде нагадувати про це, подаючи два короткі сигналу кожен раз коли буде включатися запалювання. Без особливої ​​необхідності не варто використовувати цей режим, оскільки він не забезпечує автомобіль повноцінною, надійним захистом. При включеному режимі валет, використовуючи передавач, можна закривати і відкривати двері, запускати режим Anti-CarJacking і Паніка. Заздалегідь вивчивши інструкцію як розблокувати сигналізацію і проробивши в думці всі дії кілька разів, можна бути впевненим в тому, що зіткнувшись з нештатної ситуацією буде знайдено вірне рішення та вироблено аварійне відключення сигналізації. А якщо впоратися самостійно все ж не вийшло, на допомогу завжди прийдуть виїзні автоелектрики.