Як і які вибрати шини

Дуже важливо правильно підібрати шини для свого автомобіля, адже від цього залежатиме безпека вашої їзди. Якщо ви пріоритету шини, які будуть відповідати необхідним критеріям, то будьте впевнені, ви заощадите масу часу в дорозі. До слова кажучи, трохи більше половини аварій та транспортних пригод пов’язана з тим, що придбані шини були або не якісні, або просто не підходили під параметри даного автомобіля. У виборі шин краще не скупиться, а поставитися до цього питання з усією важливістю справи.

Отже, як же вибрати шини?

Перш за все, вам потрібно визначитися, з типом шин. Існують шосейні, общесезонние, швидкісні і комбіновані. Важливо враховувати типорозмір шин, найкраще використовувати той типорозмір, який прописаний в інструкції. Буває таке, що на один і той же автомобіль рекомендують шини різного типорозміру. Від чого залежить цей факт? По-перше, потрібно враховувати які диски встановлені на вашому авто. По друге, важливо пам’ятати те, що літні шини створені для літніх погодних умов, а зимові для зимових. По-третє, не можна випускати з уваги потужність двигуна. Повторюся ще раз, найкраще використовувати ті шини, які рекомендує завод виробник вашої машини. Дуже часто ставлять запитання, чи є сенс звертати увагу на ціну шин. Відповідь? – Так.

Звичайно, на перший погляд можна і не побачити різниці між двома видами шин, але повірте, при їх виготовленні використовувалася різна технологія і різні складові гуми. Я спробую наочно пояснити, за що йде переплата. Перше – в більш дорогих моделях, набагато зменшений вага шин, а це додає позитивні якості до маневреності. Друге, у багато разів зменшується витрата ПММ. Третє, дещо знижується гальмівний шлях, а в умовах НС – це один з важливих показників. Останнє – зниження рівня шуму. Звичайно, при виборі шин можна враховувати й інші критерії, але, на мій погляд, це найважливіші.