Як позбавитися від запаху в автомобілі

Рано чи пізно в кожному автомобілі з’являються сторонні запахи. Для того щоб їх позбутися, багато з автовласників вдаються до хімчистці салону в спеціальних сервісних центрах. Проте навіть така дорога процедура не завжди гарантує позбавлення від неприємних запахів в салоні автомобіля.

Для того, щоб звести до мінімуму наявність в автомобілі сторонніх запахів, слід дотримуватися наступних правил:

Регулярно мийте килимки і обшивку всередині салону. Також перевіряйте чи не завалилося чи що-небудь під крісла. Зробіть очищення багажника від предметів, які також можуть виділяти неприємний запах.
Протирайте всі пластикові, дерев’яні та металеві поверхні салону за допомогою чистої ганчірки і спеціальних засобів.
Перед тим як пропилососити салон автомобіля, використовуйте щітку з розчином, який роз’їсть всю бруд. Велюр і тканина міцно утримують в собі неприємні запахи.
Ретельна очищайте сидіння. Якщо ви використовуєте воду, то її кількість повинна бути умерено. Оскільки, неабияк намочивши сидіння, ви можете створити сприятливе середовище для утворення грибка і цвілі, що також призведе до появи вкрай неприємного запаху.
Після очищення автомобіля, перевірте, зникли неприємні запахи чи ні.
Дезодоруючі автомобіль за допомогою впорскування в вентиляційний отвір освіжувача. Для цього система кондиціонування повинна бути включена.
Замініть фільтр кондиціонера.
Якщо ж всі спроби виявилися невдалими, то втечете до хімчистці в спеціальному сервісному центрі.
Захиститися на майбутнє від неприємного запаху допоможуть шкіряні килимки, які запобіжать скупчуванню бруду на оббивці.
Регулярно робіть очищення всіх поверхонь салону автомобіля. Це дозволить підтримувати чистоту і виключить повторна поява стороннього запаху.