Захист коліс від крадіжки

З ахист коліс від крадіжки необхідно в наш час. Вирушаючи на роботу рано вранці, побачити свій автомобіль без коліс лежачим на цеглинах або ще гірше на пузі ніхто не хоче. І що найголовніше у звичайній сигналізації не передбачена захист коліс від крадіжки.

Крадіжка коліс мало розкривати злочини і заяву про крадіжку у вас можуть просто не прийняти. Грабіжники протягом п’яти хвилин підкладають цеглини під пороги, спускають колеса і все, залишилося їх тільки зняти.
Але не все так погано як здається, існують кілька хороших способів захисту ваших коліс від крадіжки, які ми зараз розглянемо в порядку надійності.

1. Позначте свої колеса, так щоб це було непомітно. За особливими прикметами буде простіше знайти ваші колеса.

2. Ставити автомобіль поблизу чого не будь (стіни, дерева), яке завадить злодіям підійти до коліс.

3. Поставити на кожне колесо по одному нестандартному болту їх в просто народі називають секретками. Відкрутити їх можна тільки спеціальним ключем. Якщо фінанси дозволяють, то можна поставити не по одному, а по кілька нестандартних болтів і щоб вони були різні і рідкісні. У такому випадку грабіжникові доведеться повозитися з такими колесами дуже довго і швидше за все, він переключиться на інший автомобіль.

4. Встановити сигналізацію, яка реагувала б на поштовх і нахил автомобіля. Недоліком такої сигналізації полягає в тому, що чим більше чутливість датчика, тим частіше вона буде реагувати на будь-які впливи на автомобіль (сильний вітер і т.д.).

5. Зберігайте машину на охоронюваній стоянці або в гаражі з надійним замком.

6. Застрахувати свій автомобіль по повному.

Наостанок знайте, якщо націлилися саме на ваші колеса і працюють професіонали, захист коліс від крадіжки (сигналізація, хитрі болти і різні хитрощі) тільки ненабагато затримають їх.