Килимок в багажник

Килимок в багажник це практичний і ефективний автоаксесуар, який допомагає підтримувати чистоту в багажнику автомобіля. Автовиробники комплектують багажники автомобілів Волочна килимками. Крім естетичного вигляду, повстяні килимки виконують функцію шумоізоляції.

Однак, вони володіють одним великим недоліком, вони не практичні в експлуатації, оскільки їх досить важко очистити або попилососити, а рідини, які потрапили на повстяний килимок залишають плями, які практично не виводяться. Вирішити проблему захисту багажника може окремий гумовий килимок в багажник з гуми або полімерних матеріалів.

Сучасні виробники АВТОКИЛИМКІВ виробляють килимки в багажник, які здатні повністю повторювати контури підлоги і стін в багажнику. Такі килимки в багажник досить легко миються як простою водою, так і з використанням миючих засобів. За розмірами, килимки в багажник можуть здатися відносно великими, однак, вони вельми легкі за вагою, що робить процес діставання килимка з багажника і його зворотної установки після очищення простим.

За технічними характеристиками, полімерні килимки в багажник схожі з гумовими, однак, мають одну відмінну особливість – бо має великий вміст полімерних матеріалів у своїй структурі і значно меншого вмісту гуми. В цілому, хочемо звернути увагу на те, що килимки з полімерів (штучний каучук або поліуретан) антиковзні, абсолютно позбавлені запаху і екологічно чисті. На таких полімерних килимках вантаж буде перебувати на місці під час їзди і не буде стикатися зі стінками багажного відсіку автомобіля. Полімерні автокилимки не підлягають сертифікації, тому що у полімерів властивості краще ніж у гуми.

Практично всі автокилимки, в т.ч. і килимки в багажник відповідають всім виробничим стандартам, оскільки матеріали, з яких виготовлені килимки в багажник, є абсолютно нешкідливими для здоров’я людини і самі модельні килимки повністю відповідають розмірам салону і багажника кожної конкретної моделі автомобіля. Термін експлуатації килимка в багажник, в середньому, становить близько 7-ми років.


Не пропустіть