Водіям розповіли, що дійсно допомагає від спеки в автомобілі

Літо триває, а значить, проблема спеки в салоні машин залишається. Вирішити її можна за допомогою деяких ефектних способів.

Фахівці ADAC провели дослідження з участю кількох моделей Dacia Duster, щоб зрозуміти, як врятувати машину від літньої спеки. Вони задіяли кросовер з тонованими вікнами, білий паркетник і базовий варіант машини без доробок. Всі коливання температури обов’язково фіксувалися, а у вигляді засобу захисту від нагріву експерти задіяли зовнішню плівку, брезент, сонцезахисний дисплей і тканину білого кольору.

В результаті експерименту базовий Dacia Duster, у якого не було аксесуарів, нагрівся до 53 градусів, а найкращий результат показав брезент (43 градуси). Зовнішня плівка зменшила температуру в салоні до 45 градусів, що відображаючий світло екран – до 49 градусів, а біла тканина – до 50 градусів.

Тонування знизила температуру тільки на пару градусів. Без неї показник склав 57 градусів, з нею – 47 градусів. Кермо кросовера нагрівся до 70 градусів. Експеримент продемонстрував, що кожен елемент, який брав участь в ньому, зумів так чи інакше знизити температуру.

Перш експерти назвали найбільш практичні машини для експлуатації влітку. У цю пору найкраще експлуатувати транспорт білого кольору. Більш того, такі машини добре ремонтуються, а на автомобілях світлих тонів не так добре помітна пил, як на чорних.


Не пропустіть