Названо 20 шкідливих звичок, які можуть вбити ваш автомобіль

У сучасних умовах, коли ціни на паливо та побутові витрати зростають, важливо підтримувати свій автомобіль у відмінному стані. Ось 20 порад, як уникнути помилок, що можуть скоротити термін служби вашого автомобіля.

 1. Їзда з увімкненою лампочкою масла: Зупиніться негайно, якщо загорілася червона лампочка масла, щоб уникнути серйозних пошкоджень двигуна.
 2. Закінчення палива: Не дозволяйте паливу закінчуватись, щоб уникнути засмічення системи подачі палива, що може призвести до дорогого ремонту.
 3. Постійне тримання автомобіля під чохлом: Тримання автомобіля під чохлом постійно може спричинити накопичення і застій вологи і викликати іржу.
 4. Не зважати на розростання іржі: Своєчасне усунення іржі дешевше, ніж ремонт значних пошкоджень металу.
 5. Заливання бензину в дизель (і навпаки): Не змішуйте бензин і дизель, це призведе до серйозних пошкоджень двигуна.
 6. Ігнорування технічного обслуговування: Регулярне обслуговування, згідно з інструкціями виробника, допоможе зберегти автомобіль у хорошому стані.
 7. Ігнорування протікань: Витік рідини може бути ознакою серйозної проблеми, тож виправте джерело протікання якомога швидше.
 8. Їзда на зчепленні: Тримання ноги на педалі зчеплення під час їзди призводить до швидкого зносу зчеплення.
 9. Тривалий простій автомобіля: Регулярне використання автомобіля допомагає уникнути висихання ущільнювачів та інших пошкоджень.
 10. Занадто велике буксирування/перевезення: Перевантаження автомобіля може пошкодити трансмісію та підвіску.
 11. Використання неправильного мастила: Використовуйте масло з правильною в’язкістю для вашого автомобіля, щоб уникнути передчасного зносу двигуна.
 12. Не використовувати джек-пойнти: Піднімання автомобіля в неправильних точках може пошкодити конструктивні частини кузова.
 13. Заливати в систему охолодження тільки воду: Використовуйте правильний антифриз, щоб уникнути іржі та замерзання взимку.
 14. Залишати вікна відкритими під час дощу: Це може призвести до пошкодження салону та електричних систем.
 15. Їзда при перегріві двигуна: Зупиніться негайно, якщо двигун перегрівається, щоб уникнути серйозних пошкоджень.
 16. Проїзд через глибоку воду: Це може призвести до поломки двигуна, навіть якщо у вас позашляховик.
 17. Перемикання заднього ходу під час руху вперед: Це може серйозно пошкодити коробку передач.
 18. Внесення забагато змін: Певні модифікації можуть знизити залишкову вартість вашого автомобіля та спричинити технічні проблеми.
 19. Установка дешевих запчастин: Дешеві запчастини можуть швидко виходити з ладу або навіть стати причиною небезпечних ситуацій на дорозі.
 20. Експлуатувати авто ігноруючи здоровий глузд: Використовуйте здоровий глузд у всіх аспектах водіння та обслуговування автомобіля, щоб уникнути непотрібних проблем.

Дотримуючись цих порад, ви зможете продовжити термін служби вашого автомобіля та уникнути багатьох дорогих ремонтів.

Джерело autocar