Багажники для авто: переваги і недоліки

Деяким автомобілістам, люблячим їздити на відпочинок з наметом, або вважають за краще кататися на велосипеді далеко від міської суєти, необхідно купити Багажник на рейлинги. Цей аксесуар розширить можливості машини в сфері перевезення габаритних вантажів. Адже розбирати і збирати великий заново немає сенсу, якщо можна без праці перевезти його на даху. Те ж стосується і скейтборду, лиж або кайта, які просто не помістяться в стандартне багажне відділення навіть великогабаритної машини. В асортименті інтернет-магазину «АвтоКіс» ви знайдете різні види багажників від польського бренду Amos. Ми подбали про те, щоб ціна не кусалася. Для початку давайте розберемося з видами конструкцій і з типами кріплень.

Основні типи багажників

Великий асортимент породжує високу конкуренцію серед виробників. Ми ж відібрали кращі моделі, сертифіковані і протестовані. Прислухаючись до ваших побажань і відгуків, ми сформували каталог, в якому зібрали автобагажники , гідні вашої уваги. Умовно аксесуари можна поділити на п’ять типів:

1. Рейлінги . Монтуються на дах на спеціальні дуги або на самі рейлінги. Перевага таких багажників в рівномірному розподілі навантаження по всій площі даху.
2. Універсальний багажник . Особливість конструкції в декількох поперечних рейках і фіксують елементах. Це дозволить встановлювати конструкцію майже на всі дахи автомобілів. У комплекті йдуть всі необхідні для монтажу елементи.
3. Експедиційний . Підійде для великогабаритного багажу для поїздок на полювання, риболовлю або тривалі експедиції. Захищає поверхню кузова від пошкоджень. Застосовується для кріплення освітлювальних ліхтарів, запасок, споряджень.
4. Для велосипеда . Спеціальний тип кріплення, який, в залежності від моделі, дозволить перевозить від одного до трьох велосипедів. Монтується або на дах, або на задні двері або фаркоп.
5. Автобагажник на кришку у вигляді містких боксів на автомобіль.

Переваги і недоліки

Як і в будь-які товари, у багажників на дах є свої недоліки і переваги. І хоч виробники намагаються вдосконалити конструкцію і тип кріплення, все ж при виборі варто враховувати, як негативні, так і позитивні моменти. Почнемо з достоїнств:
· При хорошому виборі один багажник можна кріпити на багато марки автомобілів.
· Недорога ціна.
· Незалежно від ваги і габаритів, автобагажники надійно зафіксують вантаж.
· Усуваються проблеми з оглядом при управлінні автомобіля.
· Сумісність з додатковими виробами, що дозволяють прочне5е закріпити нестандартний вантаж.
З недоліків варто відзначити:
· Фізичне навантаження, пов’язану з підйомом вантажу на висоту.
· За рахунок додаткового опору може погіршитися аеродинаміка.
· Необхідно постійно враховувати зміни габаритів машини по висоті.
З огляду на особливості цього автоаксесуари. Ви зможете підібрати ідеальну модель для вашого автомобіля і їздити всією сім’єю на відпочинок або великою компанією друзів, взявши з собою необхідний вантаж.


Не пропустіть