Що робити, якщо замерзла вода в бачку омивача?

Зимовий сезон чекає автомобілістів з безліччю завдань, і багато несправедливо зациклюються тільки на заміні гуми, хоча є й інші важливі моменти. Наприклад, потрібно вчасно залити в бачок для омивача незамерзаючу рідину, щоб бруд з доріг недовго залишалася на автомобільних стеклах. Але що робити, якщо вчасно про цьому не згадати, або якщо морози застали зненацька?

Згідно всім відомому фізичному закону, вода замерзає при 0 градусів Цельсія. І з водою в бачку омивача відбувається те ж саме. Так що якщо ви взимку помітили, що омивач не спрацьовує, це вірна ознака того, що вода замерзла. Перевірити, втім, можна легко, заглянувши в бачок. Виправляти ситуацію потрібно, так як без омивача взимку нікуди – на дорогах бруд все одно залишається. Є два способи це зробити.

Якщо в бачку води було приблизно на одну третину, коли вона замерзла, то можна долити гарячої води, слідуючи нижчевикладеним інструкціям. Звертаємо увагу, що мова йде саме про гарячу воду, а не про окропі, який може легко деформувати пластикову ємність. Для цієї мети можна підігріти і незамерзаючу рідину, поставивши бутель під гарячу воду.

Залийте в бачок невелику кількість гарячої рідини, почекайте трохи, поки лід розтане. Потім потрібно повністю позбавитися від води в бачку і залити «незамерзайку». Дійте оперативно, так як гаряча вода на морозі теж може швидко застигнути, і тоді льоду в бачку стане тільки більше.

Є й інший спосіб позбутися від льоду в бачку, але він займе більше часу – потрібно просто зупинити автомобіль «погрітися» в якому-небудь теплому приміщенні: обігрівається паркінгу, автомийці, теплому гаражі. Якщо бачок був повний, то цей спосіб взагалі стає єдиною можливістю від льоду.

Будьте обережні, і завжди запасайтеся “незамерзайкой” завчасно!